Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valamilyen lelki betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valamilyen lelki betegség vagy természetes dolog, hogy emiatt elég könnyen és gyakran vagyok szomorú, kedvetlen, depis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazi komoly kapcsolatom még sosem volt, pedig régóta vágyom már egy barátnőre, rendes kapcsolatra, de valahogy nem találok olyan lányt, akivel igazán kölcsönös lenne a vonzalom köztünk. VAn, akinek csak a teste jön, van, akinek csak a lelke, de nem vonz úgy szexuálisan így max barátnak jó. Máskor meg úgy érzem megtaláltam a megfelelő lányt, külsőre és belsőre is kívánom, de aztán hirtelen csalódnom kell benne vagy az van, hogy ő neki nem kellek én például a külsőm miatt vagy mit tudom én miért. :D Van két lány, akinek most kellenék, mindkettő bejön nekem, külsőre és hát jellemre is jóknak tűnnek, de félek, hogy csalódnom kell bennük és sajnos nagy gond még az is, hogy mindkettő legalább 150kilométerre él tőlem. Félek, hogy újra csalódni fogok a lányokban, mint eddig is, de így egyedül sem bírok már élni. Gyakran elképzelem, hogy van egy lány, akivel szeretjük egymást őszintén, mindenféle beteges érdek nélkül és ott fekszünk például az ágyon egymás mellett, csókoljuk egymást, érezzük testünk melegét egymáson, jóka szeretkezünk és gyakran, hosszasan. Buszon is annyi cuki lányt látok, de valahogy sosem az igazi egyik sem, van, aki megszólal és már kiábrándulok belőle, mert látszik, hogy egy beképzelt, utálatos lányról van szó, illetve a suliban van egy lány, aki már a suli első napján kinézett magának, szemezett velem és rám is mosolygott egy ilyen szemezésnél, később leszólított és dumálgatni kezdett velem, egész jól eldumálgattunk, míg ki nem derült, h van pasija, ráadásul ez még semmi, de már azt is megtudtam, hogy egy ilyen kis utálatos hárpia, igaz nem velem, hanem más lányokkal, de ettől még inkább eltávolodtam tőle, nekem nem kell olyan, aki másokat bánt és ilyen kis kegyetlen, hogy valakit például azért fogott ki, mert túl kedves és barátkozni akar mindenkivel a suliban. Még, ha kicsit buta is, akkor sem kéne emiatt undoknak lenni vele. Na, de folyton így járok, csak csalódok a lányokban, kezdem úgy érezni, hogy nincs is számomram megfelelő. Nem vagyok amúgy jó pasi sem külsőre, sokszor nem is értem miért tetszem több lánynak is, míg ők nekem jellemre nem jönnek be vagy külsőre valahogy olyan egyedinek érzem magam, mintha páratlan lennék és nem lelném a másik felem, pedig folyton érzem a hiányát és vágyom rá.


2013. nov. 10. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesztoszteron, kortizol.

Tesztoszteront nem kell magyaráznom...

Kortizol = stresszhormon!


A sikeresebb, vezető típusú férfiaknaka tesztoszteron szintjük magasabb, a kortizol szintjük alacsonyabb. A mélabús, megalkuvú, depresszív embereknek pont fordítva. Orvosilag mérték.

(Amy Cuddy - Testbeszéd c youtubeos előadásából)

Meg kell nézned!

2013. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok erre mondani, hogy örülj, hogy ennyi lánynak tetszel. Szerintem nem vagy igazán depressziós és lelkileg beteg. A mentálisan beteg emberek taszítják a többieket, főleg a lányokat. Te viszont (még) vonzod. Úgyhogy ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad ez a negatív érzés és próbálj meg talán egy kicsit hajlani a kompromisszumokra.


Tökéletes lány egyszerűen nincs.

2013. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom ,hogy 8 éves kérdés ,de én most találtam meg xd és muszaj szóvátennem ,hogy a 3. Válaszoló vagy nagyon rosszul fogalmazot vagy nagyon buta . Ha valaki mentálisan beteg miért lenne taszító ? Jézusom . Ránézésre rohadtul nem lehet megállapítani ,hogy kinek van/kinencs . Rengeteg féle psichés betegség van és az emberek nagyrészét érinti ez . Nekem is vannak mentális betegségeim amivel rendszeresen pszichológushoz járok ennek ellenére hosszú párkapcsolataim voltak és van is . És semmi egoizmus ,de nem hiszem ,hogy ne lennék vonzó ,ha nagyon sokan érdeklődnek irantam . Szoval ja ez butasag volt ez a komment .
2021. szept. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!