Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondjátok, hogy ez normális?

Mondjátok, hogy ez normális?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta mélyebben élem meg a világot, mint más. Túlérzékeny vagyok, és ahogy felnőttem, és lett múltam, amit úgy emlegetek, hogy amikor még gyerek voltam, depresszió fog el. Viszont ha a jövőre gondolok, pár hónap múlva, vagy a jövő évre, a kitűzött céljaim megvalósulására, pénzre, ideális párkapcsolatra (ami, most nincs), szórakozásra, karriere stb, tehát a jövő iránt érzek nosztalgiát, akkor mennyei érzések kerítenek hatalmukba. De lehet, hogy csak áltatom magam. Közben telnek az évek, és próbálok cselekedni ezekért. Jól teszem, vagy sem?


23/F



2016. szept. 23. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzal semmi gond nincs, hogy szenzibilis vagy, én is az vagyok, meg a gyerekkoromra se szeretek emlékezni.

Az is normális, hogy van egy pozitív jövőképed, amíg az nem megy a jelened rovására. Sokszor előfordul, hogy várjuk, hogy jobb legyen, aztán visszagondolva rájövünk, hogy akkor volt jó, amikor vártuk. Ha mindig a jövő után ácsingózol, nem éled meg azt, ami most van, pedig hidd el, hogy csak az létezik.

2016. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jol teszed
2016. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól teszed vagy sem? Ha neked jó, akkor jól. Ha nem, akkor nem.
2016. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!