Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen pasikra mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen pasikra mondjátok, hogy normális?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják/mondják, hogy merre vannak a normális pasik... kérlek fejtsétek ki, hogy ez mit is takar nektek (belső és esetleg külső tulajdonságok is érdekelnek). Köszönöm, ha válaszolsz!
2016. máj. 9. 23:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Aki dolgozik,ápolt és egy kapcsolatban nem csalja meg a párját,nem hazudozik és annyira szeret mint én őt.
2016. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%
Nem akar megfektetni az első randin. Házasságpárti. Akar majd gyerekeket. Nem most azonnal (azaz nem anyát keres egy vágyához most azonnal), de valamikor tervezi. Van munkája, vannak tervei. Nem hanyagolja el magát, mondanám, hogy ne legyen egy bálna, de ismerek egy karizmatikus pufi srácot, aki több, mint normális, szóval ez nálam nem szempont. :D
2016. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam meg soha senkit, de nem vagyok házasság meg gyerek párti, fejlesztem magam, hogy csajozhassak, szóval teszek érte csak egy betegség tüneteit kell megvárnom ami sajnos még idő. Ettől én nem vagyok "normális"? Mer ha találnék olyat akivel többet is eltudnék képzelni őt se csalnám meg nyilván.
2016. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
"Házasságpárti" az hogy valaki akar házasodni vagy sem, semmi köze ahhoz hogy normális vagy nem normális.
2016. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Belső: Nem szexista, nem csupán azért viselkedik normálisan a nőkkel - vagy úgy általában a környezetével, mert el akar érni náluk valamit (aztán abban a pillanatban, amikor rájön, hogy nem kap a másiktól viszonzásul valamit, átmegy passzív-agresszívba/közönyösbe/bunkóba), nincsenek olyan elvárásai másokkal szemben, amiket saját magával szemben esze ágában sincs érvényesíteni, stb.


Külső: ápolt...

2016. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Mekkora arc vagy 5-ös. No tényleg csak az lep meg, hogy így felvállalod, hogy senkinek nem akarsz adni a saját áldozatáért semmit.

Számodra evidens, hogy a férfiak erőforrásai csak úgy a rendelkezésedre álljanak.

Isten óvja meg az ellenségeimet is az ilyen nőktől...

2016. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Ezek szimpatikus elvárások lányok és örömmel tudnám is teljesíteni őket.:)

Egy szingli 30-as pasi aki házasságpárti!

2016. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

"nincsenek olyan elvárásai másokkal szemben, amiket saját magával szemben esze ágában sincs érvényesíteni,"


Kíváncsi vagyok te kezdeményeznél-e egy pasinál ismerkedéskor? :)

2016. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
15%
Az a pasi, akit a nők elméletben normálisnak tartanak, az számukra elviselhetetlenül unalmas és kiszámítható, így pont az ellenkezőjét keresik, mert mellette kiadósan lehet szenvedni.
2016. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

#6 "Számodra evidens, hogy a férfiak erőforrásai csak úgy a rendelkezésedre álljanak"


Erőforrásai. Erőforrásai?? Erőforrásai... Milyen erőforrásai?


Adott pasi kedves-rendes-mézes-mázos, ezen kívül megértő, és a te pártodat fogja - addig a pillanatig, amíg ki nem derül, hogy nem vagy elérhető (illetve ha nem kaphatja meg tőled azt, amit akar) aztán átvált "hagysz te engem a büdös pcsába" hozzáállásra.

Nem erőforrásokról beszélek, vágod :DDD

Csak az embereknek járó tiszteletről, ami attól független, hogy hasznos-e számunkra az illető, vagy sem...


És nem, ez nem csak elvont eset, hogy "egyszer így jártál azt itt p*csogsz", ez egy mocskosul elterjedt jelenség.

De én is csak azt tudom mondani, hogy isten óvjon az ilyenektől (meg valszeg a hozzád hasonlóktól is)

2016. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!