Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, miért mondjátok itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért mondjátok itt a neten, és a valóságban is folyton, hogy nem találtok normális nőt? Konkrétan mit takar nálatok a "normális", és miért ábrándultatok ki a nőkből ennyire?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Azért mondjuk mert semmi se jó nekik, mert nem lehet normális kapcsolatban élni.
2016. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Fordítok: normális nő = aki esélyt ad a megkeseredett, nőgyűlölő, munkanélküli, mamahotelben élő, problémáiért másokat hibáztató, változtatásra képtelen siránkozóknak is.

Akinek már van bármi elvárása is a férfiakkal szemben, az nem normális nő.

2016. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a normális nőknek van a legnagyobb okuk arra, hogy elvárásaik legyenek (nem úgy mint pl. a r.banc, szerencsétlen, lehízott és buta társaiknak)
2016. jún. 15. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Én nem egy nőből ábrándultam ki, hanem az egész női nemből. De nem is konkrétan a női nemből inkább, hanem az emberekből. Amúgy se barátaim, se barátnőm nincs, de nem is hiányzik egyik se.
2016. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb férfi számára az számít normálisnak, aki neki tetszik, és esélyt is ad.

Ha bármilyen ok miatt nem kapják meg azt az esélyt, akkor rögtön átváltanak egy lekezelő nőgyülölő üzemmódba.

Persze nem mindenki ilyen, de a sikertelen férfiak általában ilyenek.

2016. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Az lenne az alap, hogy minden ember megmarad egy úgymond a többség értékítélete alapján egy normális intervallumban. Az, hogy valaki normális, nem jogosítja fel arra, hogy extra elvárásai legyenek, mivel ennek alap személyiségbeli dolognak kéne lennie szerintem. A gyökereket meg aztán végképp nem jogsítja fel, hogy olyat várjanak el, amit maguk sem képesek megugrani.

Normális az én szótáramban azt jelenti, hogy tud viselkedni, vannak önálló gondolatai, dogma és tabumentes, humorral rendelkező, megfelelő önkritikával bíró, hű önmagához és másokhoz, elköteleződni nem esik nehezére bármi agy bárki iránt, illetve alkalmazkodó, törődő, önzetlen, empatikus stb.

2016. jún. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem a nőgyűlölő brigád tagjaként mondok pár dolgot, ami így most éjnek idején eszembe jut. Nálam a szellemi képességek a legfontosabbak, ha normálisságról van szó.


- Az ismerkedés elején ne tűnjön el rögtön szó nélkül akár egy rossz szó miatt, amit nem úgy mondtam, ahogy ő elképzelte. Cserébe természetesen én sem csinálok ilyet.

- Ne klisékben gondolkodjon, ne egy közmondás legyen a véleménye, hanem tudjon releváns véleményt alkotni az épp aktuális dologról.

- Ne legyen rögeszmés, azaz ne legyen valami végletes, hibás, megmásíthatatlan véleménye/hite, amit rendszeresen felhoz.

- Tudjon rendesen érvelni, ne csak ugyanazt hajtogassa, fogja fel az én érveim.


Szerintem ezek azért nem olyan nagy dolgok, de mégis mintha alig lenne ember, aki be tudná tartani. Lehet az embernek hibája, de legyen meg a megfelelő szellemi háttér a kezelésükhöz.


24/F

2016. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Milyen az igazi nő?


Ezt a dolgot több oldalról is meg lehet közelíteni.

Egyik esetben elég ha van mit fogni elöl, hátul. Ez az egyszerűbb oldal, de nálam ez kevés. Egy másik esetben picit összetettebb a dolog. Megpróbálom leírni.


Család- vagy kapcsolat centrikus, kedves, odaadó, figyelmes, érzéki, bájos, segítőkész (nem csak a kapcsolatban hanem ha mondjuk elesik valaki az utcán akkor ne köpje le vagy tegye fel a fészbúkra hanem legalább ne forduljon el ha én megkérdezem az illetőt, hogy még él-e). Van véleménye az őt körülvevő dolgokról, a sorozatokon kívül is érdeklődik valami iránt. Jó ha van valami hobbi. Nem issza magát részegre heti 3x. A komoly dolgokat vegye komolyan, ne kerülőt keressen hanem lehessen vele őszintén megbeszélni mindent, ezáltal lehessen vele tervezni de tudjon önálló, felelős döntéseket is hozni ha a helyzet úgy kívánja. Bízzon bennem, ha van gondja akkor azt merje elmondani abban a tudatban, hogy mi azt megoldjuk együtt.


Ha van rá időm és lehetőségem, szeretek új helyeket felfedezni, kirándulás, túrázás, stb... örülök ha ő is érdeklődik az ilyen dolgok iránt. Jó ha néha játékos de ne legyen gyerekes és értetlen. Értékelje az apró kedvességeket, legyen benne kíváncsiság és készség az új dolgok kipróbálására (pl. egy új étel vagy hasonló). Néha jó otthon együtt, de nagyjából ugyanilyen arányban legyenek egyéb programok is (pl. esti séta valamerre, barangolás, kirándulás, vacsi valahol kettesben vagy a barátokkal sütögetés a hegyen, néha-néha kicsit extrémebb dolgok is talán beleférnek). Később aztán tudjunk komolyan a közös jövőnkről beszélni, gyerek, család, és a többi. Ne legyen kicsapongó, egoista, nagyképű (nem egyenlő a nagyszájúval), idegbeteg. Tehát inkább nyugodtabb természetű legyen. Nem baj ha adott esetben kiáll magáért és az igazáért, de én a páromtól (és egyébként úgy az emberektől is) elvárom, hogy normális, emberi hangnemben meg tudjuk beszélni a dolgainkat nem kiabálva vagy rosszabb esetben verekedve. Minimális intelligencia szint javasolt. Akinek nincs önbizalma az nem gond, majd lesz. Inkább legyen egy lány ilyen mint egy egógyár.


Sok dolgot nem írtam le, reggelig lehetne sorolni de talán úgy ezek a főbb dolgok amik számomra lényegesek. A külsőt nem véletlenül nem részleteztem, mivel ott elég nagy a mozgástér. Nem egy buta babát hanem egy emberi lényt szeretnék magam mellé.

2016. jún. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Mert jó buli szidni a nőket :D


(Kérlek szépen ne pontozzatok le :s)

2016. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kapjon ínhüvelygyulladást az, aki lepontozott, de indokolni már nem képes. :D
2016. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!