Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki epilepsziás, akkor...

Ha valaki epilepsziás, akkor az máshogy viselkedik, mint aki Nem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy mondjuk nem tudom az illetőről, hogy epilepsziás, de azt észreveszem, hogy valami nincs rendjén. Vagy a rohamokon kívül semmiben nem különbözik az "egészséges" emberektől?

*ez komolyan érdekel, nem szidok senkit csak tudatlan vagyok*



2016. szept. 24. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
más nincs,ugyanolyan mint bárki más.
2016. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rohamokon kívül semmi. De aki tudja magáról hogy az, esetleg volt is ilyen rohama, az kezelve van gyógyszeresen.. így a roham kiküszöbölhető valamennyire.
2016. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En epilepszias vagyok, senki nem gondolta rolam az elott, hogy megemlitettem.
2016. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a rossz benne,ski se látja. A beteg,maga, sem tudja a rohamot előre
2016. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy epilepsziás csoporttársam, de tiszta depis volt szegény, mondta, hogy a gyógyszerek kihatással vannak a hangulatára és, hogy sokszor kába, nem tud rendesen figyelni és tanulni.
2016. szept. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%
Én epilepsziás vagyok, ezért pontosan tudom mire célzol a "más" szóval. Ez igazából relatív. attól függ mennyire beteg, hányszor csinál rohamot, és hány mg gyógyszert szed naponta. A rohamok ölik az agysejteket tehát ha naponta megcsinál 5 rohamot akkor azon már csúnyán látható hogy epilepsziás elesett járás, kognitív funkció kihagyás stb. Én születésem óta epilepsziás vagyok, és ritkán csinálok rohamot, de azokat hatásosan, ritka alatt azt értem hogy 5-10 évente 1x tehát teljesen egészségesnek tűnök. Nekem a betegségem abba mutatkozik meg hogy gyenge vagyok fizikailag, és szédülök a magas hangoktól és az erős fényektől. A gyógyszer is sokat változtat az emberen, mivel tompító hatása van, álmossá tesz feledékennyé és rém nyugodttá. Voltaképp ez az ami mássá tesz a többi embertől.
2017. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!