Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Punkok? Elsős avató lesz az...

Punkok? Elsős avató lesz az iskolában, és punkoknak kell beöltöznünk. Milyen zenére kéne táncolnunk és hogyan? (mert persze ez is feladat) És milyen ruhákat kiegészítőket viseljünk?

Figyelt kérdés
Már az interneten keresgéltem de semmit nem találtam.. :/ Szóval remélem egy ilyen stílust képviselő személy segítene :D

2016. szept. 25. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
ugyan nem vagyok punk, de korábbi Tankcsapda számok jók lehetnek, vagy Alvin és a mókusok, főleg ilyen alkalomra, mert ha a számot nem is, az együttest mindenki ismerni fogja :D
2016. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Azok nem punkok és nem lehet rájuk táncolni szerintem. Clashre szerintme lehet táncolni, pl. I faught the Law és rövid is.
2016. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
B.aszassatok egy kis Deád Kennedys-t, az igazi punk! A Too Drunk To Fuck király kis táncolós dal!
2016. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Stílusilag lehet elnagyoltba nyomni az egészet, senki nem fogja megszólni, mert annyi irányzat van, hogy nekik se lesz fogalmuk se róla. Szóval hajat állítsátok fel taréjba, hajszínezővel fessétek rózsaszínre, zöldre, színesre. Ruhailag jöhetnek a szegecsek, a színes övek, farmer, bőr. Nem azt fogják nézni, hogy mennyire adjátok vissza az eredeti stílust, hanem hogy mennyire vagytok feltűnőek. A tánc pedig.. Hát az már jobb kérdés.. A pogót senki nem élvezné nézni.. Passz..


https://www.youtube.com/watch?v=vVy9Lgpg1m8


Ez ugyan punk-rock, de inkább valami hasonlót adjatok elő, mert nem gondolom, hogy az iskolában vallástagadó, anarchista vagy hasonló gondolatokat előadó zenéket kellene lejátszani.. :)

2016. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A link-121 mióta punk? Az pop. Ahogy írtam, a Dead Kennedys tökéletes lesz, vagy az előttem lévő kommentelő által ajánlott Clash.
2016. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Alvin és a 'Csapda sem punk. Bár a TCS a korai időkben punkzenekarként tevékenykedett.
2016. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a Blink punk-rock és simán elmegy egy mai gimis elsős bulira 16 éveseknek, míg egy dead kennedys számot senki nem fog ott értékelni (hiába egyébként jó), versenyt pedig tuti nem nyernek vele, arról nem beszélve, hogy ezt a tanáraik, tanári kar előtt egy iskolai rendezvény keretében kell előadniuk.
2016. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) azt hiszem a táncot csak ugrálással és fejrázogatással oldjuk meg :D a pogo elég fura számomra is;D
2016. szept. 25. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
#7 Igen, a kispolgárok tényleg nem értékelik a Kennedys zenéjét és mondanivalóját. Egyszer gimiben bejátszattam a sulirádióban az Ill in the Head-et, jó kis disszonáns dalocska...azokat a fejeket nem felejtem el soha, amiket a sulistársak vágtak... :D :D :D
2016. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha magyar, Auróra. Külföldi Bad Religion (dallamos) vagy Sex Pistols (kevésbé dallamos). Pogó nélkül meg nem ér semmit. Legalább imitáljátok. :)
2016. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!