Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek bátor/magabiztos?

Hogyan legyek bátor/magabiztos?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszelős, szorongó ember vagyok, és nem tudok ezen változtatni. Sosem tudom elengedni magam, és nagyon rossz így élni. Tudtok valami módszert, hogy hogyan válhatnék új emberré? Vagy valami kis feladatokat, amiket teljesítve kicsit bátrabb lehetnék? Köszönöm előre is!

Ja és L/16



2016. szept. 15. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a környezetváltozás segített.

Mármint új suli, nem ismertem senkit. Könnyebb volt a nulláról, mint a minuszról. :)

2016. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

valami kis feladatokat, amiket teljesítve kicsit bátrabb lehetnék?

eddzél egyre nagyobb súlyzókkal

2016. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 éves vagy. Változol még eleget legalább 25 éves korodig. Utána meg jön a korrekció.

De amúgy ezen csak te tudsz segíteni elhatározásod alapján. Attól függően, hogy mihez nem vagy elég bátor igyekezz minél többször mégis belekényszeríteni magad a dologba. Már ha nem veszélyes :) A szorongás és stressz hát.. Ahogy ismerősöm mondaná, el kell engedni 😌 (plusz: Punnany massif-élvezd c. szám)

2016. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Először is, keresd meg magadban az erősségeidet, koncentrálj a jó tulajdonságaidra, és ha kell, fejleszd tovább magad!

Én is ilyen voltam régen, azóta próbáltam tenni valamit ellene, és elmondhatom, hogy sokkal magabiztosabb lettem.

Keress új barátokat is, mert ez szintén növeli az önbizalmad, ne bújj el!


Igaz, én is rendszerint megnézem, kit engedek közel magamhoz, de szerencsére van pár nagyon jó barátnőm, és barátom is van. Ez így összesen nagyon felturbózta az önbizalmam.


A lényeg, hogy higgy magadban, próbálj közeledni a szimpatikus lányokhoz/fiúkhoz, és ha velük vagy, mosolyogj is, mert ettől kedvesebbnek látnak majd!


Sok sikert! :)


L/18

2016. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
kezdj el sűrgősen inni.
2016. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok, de próbálok felülkerekedni rajta, és még nem megy tökéletesen, csak "szakaszokban", de én úgy csinálom, hogy direkt belemegyek kellemetlen helyzetekbe. Pl nem szeretek nagyobb társaság előtt beszélni, akkor ha olyan helyzet alakul ki, nem futamodok meg hanem azt mondom magamnak, mi rossz sülhet ki belőle? Ha leégetem magam, fáj az valakinek? Emlékezni fognak rá, meghatározza az életüket? Nem. Valamint elkezdtem sportolni, amihez elég lusta vagyok, de próbálkozok, és sokkal jobban érzem magam, magabiztosabb vagyok. Próbáld meg. Gondolj arra ha szorongsz, hogy ők is csak emberek, semmivel sem különbek nálad, és te semmivel nem vagy kevesebb.
2016. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!