Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez jó motiváció...

Szerintetek ez jó motiváció arra hogy elérjem a céljaimat az életben?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Csináltam magamnak egy listát pár dologgal felírva.Ezek statisztikák melyeket számláláshoz használok,és az motivál hogy minél följebb és följebb toljam ezeket a számokat.

Amik a listán vannak:


-Pénz

-Edzésen teljesített ismétlések száma

-Jó érdemjegyek

-Elolvasott oldalak


És ehhez hasonlók.Úgy érzem engem nagyon motivál hogy a számok minél feljebb való tornázása ösztönöz engem mindenre.Jó életterv?


Megy a zöld ha értékelhetőt írsz!



2016. szept. 7. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Lényegében ösztönzöm magam arra hogy olvassak,tanuljak,pénzt gyűjtsek,járjak rendesen edzeni,és effélék.
2016. szept. 7. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ezek csak célok ami jó, hogy motiválnak is. Viszont nincsenek áldozatok nélkül célok valami a másik rovására megy kezdjük a pénzel. Mennyit is akarsz?? Tudod mennyi energiába fog az kerülni? a többi dolgot tudod mellette csinálni? Azért ez sokkal bonyolúltabb dolog. Ezek még csak szimpla célok, de sok sikert hozzájuk!
2016. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igazán motiválni valami távolibb, magasabb cél tud, amit fontosnak tartasz, amiért megéri küzdeni, áldozatot hozni. De ez majd úgyis kialakul. :)


Ami jó a Te általad kitalált rendszerben, hogy ha vannak/lesznek olyan napjaid/heteid, amikor bepunnyadnál és hagynád az egészet... ez át tud lendíteni rajta. (Meg azért nagyon jó érzés lesz visszanézni, hogy amikor indultál, hol tartottál pl. edzésben vagy olvasásban, és azóta mennyit haladtál/fejlődtél.)


Hajrá!! :)

2016. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó,hogy tűztél ki magad elé célokat! De egy idő után,ezekről le kell mondani,és egy ideig azt kell csinálnod,amit szeretnél.

1. Ez jót tesz majd a lelkednek.

2. Ez az egészséges,hogyha egy ideig engeded magadat elszállni.

2016. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A nagyobb cél az,hogy minél nagyobb számokról legyen szó!

A pénz meg szimplán csa több és több,de nem jutok túl sokhoz.Heti 2.000-3.000 ha találok munkát alkalmanként.

2016. szept. 7. 20:51
 6/6 Mocskos9 válasza:
Tan nem Szabo Petert nezel?:)
2016. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!