Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jövök ennyire zavarba...

Miért jövök ennyire zavarba 1-2 embertől?

Figyelt kérdés

Egy magabiztos, határozott nő vagyok, de 1-2 embertől egyszerre leszek legalább ennyire bizonytalan és zavart is.

Az egyik problémám barátom nővére és a barátja. Annyira ridegek, az a tipikusan "szemrebbenés nélkül leoltok mindenkit" kategóriába sorolnám őket. Valamint a hasonló, hirtelen mindenre választ találó, visszavágó, nagyhangú emberek. Egyszerűen gondolkozni se tudok ilyenkor, ha egy ilyen kaliberű ember beszól, holott minden más helyzetben meg tudom magam védeni. Miért van ez vajon?

Próbáltam már, hogy erőszakkal uralkodjak magamon, és próbáljak úgy viselkedni, mint mással és máshol, de nem ment, vagy kissé rideg és érdektelen hatást érhettem el vele max.

Olyan rossz, mert gyámoltalannak tűnhetek, olyannak akit mindenki bánthat, következmények nélkül. De én ezt nem akarom..


Van itt még rajtam kívül olyan, aki hozzám hasonlóan ezzel a tulajdonsággal rendelkezik? Ti hogyan kezelitek?


25L



2016. szept. 26. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiket okkal,vagy ok nélkül nem kedvelek.Van hogy pl ha bemegyek a postára,és egy két olyan ember áll sorba akit nem kedvelek akkor inkább eljövök,és később visszamegyek.A szomszédunk társaságát is kerülöm,mert Helló,te értesz a műszaki cikkekhez,,mi lehet ennek a baja ?...Szóval nem vagy egyedül ezzel.
2016. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ez olyan kellemetlen, nem? Főleg, ha az ember még ismeri is őket, és esetleg többször találkozik velük..

Olyannak érzem magam, mint egy virág, ha rossz "energiákat" érzek, bezáródom.:D Te nem próbáltál még ezen változtatni, vagy neked jó így?

2016. szept. 26. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a lakhelyemen van ez.(falun élek) Többnyire tudom,hogy minek mi a következménye.Magyarán ha bent maradnék a postán amikor ez,vagy ez ott van akkor tudom,hogy mit akarna mondani,és én arra nem vagyok kiváncsi.Máshol városban,tök lazán elvagyok.Nem akarok változtatni rajta,mivel nem tudom megváltoztatni a másik embert,inkább kitérek.
2016. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom van okostelefonod.Vannak áll hivás programok.pl beállithatod,hogy 3perc múlva azt irja ki,hogy apu,vagy öcsém,anyu stb,de barátnőt is beállithatsz.Tudod hogy kellemetlen helyzetben leszel,és mondjuk 2percig birod,akkor beállitod ,ezután odamész Helló,helló miújság...bla bla bla aztán hipp-hopp csörög a mobil,kicsit megbillented pár másodpercre hogy látszon a hivás,és jajjjjj mennem kell :-) Nem kell mindenkinek megfelelned,én is ilyen voltam ! Békét akartam mindenkivel,de nem lehet...
2016. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!