Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked van kedved élni? Mi a...

Neked van kedved élni? Mi a legfontosabb az életedben, mi tart a víz felett?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs kedvem élni(betegség miatt), szóval nem nagyon izgat az élni vagy halni téma. Mondjuk azért nem ölöm meg magam, mert előtte megpróbálkozok pár dologgal. Jelenleg ami egy kis fényt hoz az életembe az a testedzés, illetve németet tanulok, hogy Ausztriában vagy Németországban dolgozhassak. Most iratkoztam be egy tanfolyamra is. Nagyon szeretnék egy olyan országban élni, mint Ausztria, csodás hegyek és tájak, szép környezet stb. Legszívesebben egy kisebb városban élnék, ahol minden nyugodt és kiteljesedhet az ember és nincs az, hogy a hónap végére szinte nem marad pénzed, pedig nem is csináltál semmit.
2016. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10: 170 vagyok.
2016. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én imádok alkotni,szép dolgokat készíteni,restaurálni,ami az utókornak megmarad.

Szeretem a munkámat,a lakásomat,a kocsimat.

Szeretem a Fiamat,akinek segítek,és jó látni,ha jól érzi magát.

Örülök neki,hogy viszonylag egészséges vagyok.

Szóval úgy elvagyok egész jól :)

2016. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

12#

És amiatt nyafogsz? Én 22 évesen 165 cm vagyok és semmi bajom vele.

2016. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!