Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szakember segíthetne?...

Milyen szakember segíthetne? Hogyan tudnék újra a régi önmagam lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tizenegyedikes lány vagyok. Megpróbálom röviden összefoglalni, amikor gimibe kerültem, rengetegen bántottak, aláztak és nem igazán találtam barátokat sem (csak "haverokat"). Régen sem voltam extrovertált, de mindig volt válaszom a beszólásokra, tudtam rendesen beszélni másokkal és nem éreztem rosszul magam, ha egynél több ember beszélget velem.


Pszichológusnál voltam, de nem igazán vált be (valószínűleg azzal az egy pszichológussal volt gond, ezért ha azt mondjátok, próbáljak ki egy másikat, nyitott vagyok rá).

Most viszont, hogy már nem bántanak annyian, vannak majdnem-barátaim és jobb az osztályközösség, végleg szeretném, ha sikerülne ""legyőznöm a múltamat"" és az összes lelki berögződést, amit ez okozott.


Hogyan tudnék újra nyitni egy kicsit? (magamtól már próbáltam, nem igazán sikerült, gyakran a majdnem-barátaim előtt sem)



2016. szept. 26. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Azert nem segitett a pszichologus sokat mert nem vagy beteg, es mas pszichologiai problemad sincs valoszinuleg.


Egyszeruen felsz hogy ha nyitott leszel akkor megint bantani fognak, ami egy teljesen termesztes dolog. A felelem "legyozese" viszont teljesen hetkoznapi egyedul megoldhato dolog.

2016. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a nyitott,aki szabadelvű,toleráns,és nem rasszista,soviniszta,idegengyűlölő,stb.Kedves Kérdező,ha elfogadod az emberi sokszínűséget,akkor jó úton jársz,mert az a nyitottság jele:)Ne az élet irányítson téged,hanem te irányítsd azt(ha már nincs értelme)!
2016. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A régi önmagad már nem lehetsz. A sok inger beépült az agyadba, amely megváltoztatott. Lehetsz nyitott, sok munkával, de a régi önmagad már soha.
2016. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!