Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor reggel felébredsz,...

Amikor reggel felébredsz, örülsz az új napnak? Vannak rövid- és hosszútávú céljaid? Este boldogan, elégedetten térsz nyugovóra?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Rendszeresen szexelünk a barátnőmmel reggel és este is. Elégedetten és boldogan fekszem és kelek:)
2016. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

nem. Reggel amikor felkelek az első gondolatom, hogy remélem felrobban ma a munkahelyem, vagy valaki frontálisan belém jön odafele menet... sajnos egyik se történik meg.


Nap végére amikor hazajövök, akkor kb csak nézek ki a fejemből, írogatok itt hülyeségeket és megyek aludni.


rövidtávú célom, kibírni a napokat a melóhelyen. Hosszútávú. Kibírni a heteket.. még hosszabb távú: kibírni a hónapot a következő fizetésig és venni egy fegyvert meg töltényt bele. Sajnos a hitelkezelő mindig megelőz és levonja a hitelt alig a fizetés megérkezése után 30 perccel, így esélyem sincs fegyvert venni.

2016. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát általában nem gondolkodok ilyenen reggel, inkább azon hogy ki kéne kelni, nincs kedvem, csak még egy kicsit hadd maradjak. Az este attól függ hogy mi volt aznap...ha úgy érzem kifejezetten eredményes voltam, akkor igen, elégedett vagyok, de ez nem olyan sűrűn fordul elő, még akkor se ha eredményes voltam. Boldogság inkább van, de megint a naptól függ, van amikor a jövőn gondolkodom, vagy a múltba révedek, van hogy rossz napom volt, stb. Mindenféle távlatra vannak céljaim:D
2016. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Változó. ha este nem is vagyok boldog, éjszaka igyekszem rendbetenni a gondolataim és reggel azért nyugodtabban vidámabban kelek, de mostanában azért többynire nyugodtan, elégedetten fekszem le és úgyis kelek. vannak bajok, sokszor felhúzom magam munkában, de estére ezeket azért rendezem fejben, meg igyekszem nem hazahozni a bajokat és az alvás jót tesz.:)
2016. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Reggel:először is szívrohamot kapok az ébresztőre aztán leesik hogy mi is van és egyből beüt a f_szom-az-egészbe

érzés ami egész nap kitart.


Rövidtávú cél:megtanulni profilból fejet rajzolni.


Hosszútávú cél:abszolút semmi.Komolyan,nincs semmi jövőképem.


Este:maximum akkor örülök amikor bemászok az ágyba és elalvás előtt még tudok mindenféléről képzelődni.Viszont ilyenkor agyalok azon is hogy holnap mi fog történni és hogy mennyire sz_r lesz.


Bocsi hogyha valakinek ezzel a válasszal elvettem az életkedvét :D.

2016. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Reggel (hétköznap) utálok felkelni. Egyrészt a 7 óra az nagyon korai, másrészt utálok bemenni az iskolába a retardált osztálytársaim közé.

Az estéket szeretem, közülük a pénteki a legnyugodtabb, mert tudom, hogy a hétvége jön. Pénteken és szombaton kívül viszont minden este ott van bennem, hogy sajnos másnap megint koránkelés és suli.


Rövidtávú célom egy van, ami fontosabb, hosszútávú kettő is, de ezeket most nem szeretném így nyilvánosan leírni.

2016. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem érzek se reggel sem este.

Mindig elégedett vagyok, soha nem stresszelek.


"Vannak rövid- és hosszútávú céljaid? "

Vannak, persze. Esténként átgondolom a fontosabb dolgokat amiket tenni fogok másnap, reggel meg egyáltalán nem jár az agyam.

2016. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 na majd ha melóba kell járni reggelente a retardáltak közé.. a sulinak legalább tudod, hogy vége lesz 1x.. sajnos a melónak nem!
2016. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
# 8: Léteznek olyan melóhelyek, ahova nem nagyon jutnak be idióták, én ilyen helyre tervezek menni.
2016. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Reggel a "miért kellett felkelnem?" megy, este pedig a "remélem nem kelek fel".

Célom pedig a precizitás melóban, ezzel pedig a sok pénz keresése.

2016. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!