Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az hogy rendszeres...

Mitől lehet az hogy rendszeresen felébredek reggel a beállított ébresztés előtt egy perccel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktad, hogy fel kell kelned. Ennyi.
2016. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás. Szinte mindenki felébred a beállított időben, mielőtt megszólalna az ébresztő.
2016. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember van ezzel így, ráadásul sokan különböző időpontokban is ugyanúgy felébrednek előtte néhány perccel, úgyhogy szerintem ez nem megérzés, hanem a belső órád működik ilyenkor.
2016. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A bioritmusod igazodott a rutinodhoz.
2016. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincsen napi bioritmusom se belső órám, mert mindig változó hogy mikor kell felébrednem.
2016. júl. 6. 18:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De hát éppen erre válaszoltam, a belső órád jelzi neked, tudja a tudatod, hogy mikorra állítottad be az órát és előtte felébredsz, ennyi. Egyébként egy érdekes jelenség, de ma már tudjuk, hogy az állatok is tudják maguktól mennyi az idő és ha mondjuk mindig ugyanakkor eteted őket, oda fognak ülni a táljuk elé a megfelelő időpontban. Ez a fajta időérzékelés az embereknél is megmaradt valamennyire.
2016. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem ugyanakkor kell felkelnem minden nap a munkámból kifolyólag, tehát nem rögzülhetett a reggeli időpont a "tudatalattimban".
2016. júl. 6. 19:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"a belső órád jelzi neked, tudja a tudatod, hogy mikorra állítottad be az órát és előtte felébredsz"


Nem érthető? Én is szinte mindennap máskor kelek és ugyanúgy felébredek előtte pár perccel, főleg ha minél korábbi az időpont, mert arra jobban rá vagyok stresszelve, utálok korán kelni.

2016. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Legalább már tudom hogy nem vagyok ezzel egyedül...
2016. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is utálok korán kelni, de ha úgy alszok éjszaka hogy stressz van bennem a reggeli ébresztő miatt akkor az mitől lesz pihentető alvás?
2016. júl. 6. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!