Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a legtöbb korombeli...

Miért van a legtöbb korombeli csajnak 10 évvel idősebb fiúja?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok.

Azt vettem észre, hogy a legtöbb korombeli, minőségi (tehát viszonylag értelmes és nagyon szép) csajnak minimum 5, de nem ritka, hogy 10 évvel idősebb pasija van.


Sokszor van, hogy megtetszik valaki, aztán utánakeresgélés után megtudom, hogy egy 25 éves sráccal volt eddig együtt és erőteljesen elmegy a csajtól a kedvem.. Miért jönne össze velem, ha 25 éves csávók tologatták már 1-2 éve?


Nincs ezzel bajom, csak kicsit furcsának találom, hogy ez igazából már a nálam 2-3 évvel fiatalabb csajoknál is jelen van.. Tehát már ők is legalább nálam 2-3 évvel idősebb fiúkkal kavarnak (pl 14 éves csaj egy 19 éves fiúval).


Ezek szerint nekem a mostani hatodikosok/hetedikesek között lenne célszerű nézelődnöm vagy mi a rák?


2016. szept. 30. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező írta a "minőségi" szót. Igen,akkor is az voltam. Én szép és magas tinilány voltam,akit az idősebbek észrevettek,nekem meg nagyon imponált. Velük megkaptam egy plusz érzést,amit egy velem egyidőstől nem kaptam meg. Kinézetre érettebb voltam,gondolkodásra pedig nem. Igen,én tényleg érettebb gondolkodásúnak tartottam magam,mint amilyen voltam. Ez van.
2016. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Kit érdekel ?
2016. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem bírod elviselni az igazságot,de azért okoskodsz! A kérdező megkérdezte,én meg elsőkézből válaszoltam. Ennél őszintébbet,igazabbat nem is várhatna! De ez persze nem tetszik 😄 A savanyodott,irigy embereknek ez sosem tetszik.
2016. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

"de azért 30 fölött is ehhez ragaszkodni, hogy te mennyivel érettebb voltál, kicsit vicces :)"

Leugatni egy 30 éves nőt, az a vicces, te agyhalott!

2016. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit késői a válaszom, de pont ebbe a kategóriába tartozom amit a kérdező írt.

17 éves vagyok, a barátom 28. Volt hogy korombeli fiúkkal jártam, de nekem nagyon nem vált be. Mivel diákmunkám van iskola mellett ezért alap elvárás nálam, hogyha én saját pénzből ki tudok fizetni egy

mozit/vacsorát/bármi programot ezért az aktuális barátom ne akkor vigyen el valahova ha a szüleitől kap zsebpénzt. Ilyen szempontból előny az idősebb férfiaknál az anyagi helyzetük igen.

Másik szempont nálam az volt, hogy amíg a korombeliek rá vannak függve a számítógépre/telefonra és kirobbantani nem lehetett 1-2 fiút az idióta játékja elől, addig egy érett felnőtt férfi ezt tudja helyén kezelni és nem remeg be, ha 1-1 napig nincs online vagy nem tudok neki írni 8-10 órán keresztül munka miatt.

Aztán az is fontos volt nekem, hogy amíg úgy jött le nekem, hogy a 16-20as korosztály csak egy dugásra hajt, addig az idősebbek között gyakoribb aki már komoly kapcsolatot keres, én ezt meg is kaptam a barátomtól mindet, hisz már 3 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást.

2016. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!