Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj hogy nem izgatnak a korombeli lányok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vonzanak szexuálisan sem, maximum megerősitem magamban hogy jól nézki, de én komolyabb kapcsolatot akarok, és nehéz ezt az én korosztályomról elmondani. Az idősebb (4-5 évvel is) lányok vonzanak,és akkor a legszebbek is amennyiben adnak magukra mégha keveset is.19 éves fiú ápolt, többnyíre sportos, de szeretek elegánsabban is öltözni, kedves, a visszajelzések által jóképű, az átlaghoz mérten.Röviden: Nem látok potenciált a fiatal lányokban.Szigorúan hetero vagyok!

2015. nov. 20. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Hova fajul ez a világ? Hogyhogy idősebb lányok? Amikor én voltam 23-25 éves, a 19 éves fiúk korukbeli lánynak neveztek, nem maguknál idősebb korosztálynak!
2015. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akiket én ismerek 19-25 éves korig eléggé máshogy látják a világot, illetve mást várnak el egy kapcsolattól. No meg némelyik túl fiatalnak tart magához képest, a mai lányok sokkal idősebbeknek akarnak tűnni főleg a 20 alattiak, de a látszat nem elég.
2015. nov. 20. 02:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, amikor én 21 éves voltam, a második egyetemet kezdtem, és az ottani elsőegyetemi elsősök nem is gondolták, hogy én nem velük vagyok egyidős. Szintúgy más "idősebb" évfolyamtársunkról sem.

Aztán az egyetemi életben összefolynak az évfolyamok, akkor már bevezették a kreditrendszert, 28-29 éves elsőegyetemes társaink is voltak, és nagyon egyforms életet éltünk függetlenül attól, hogy valaki 19 más pedig 29 éves volt.

2015. nov. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Kérdező, nincs ezzel semmi baj, ne foglalkozz az 1.-vel.


Azzal, hogy 19 éves létedre a 4-5 évvel idősebb lányok jönnek be, azzal nincs semmi gond. A 23-24 éves nők egyáltalán nem öregek, lényegében majdnem a te korosztályod.

2015. nov. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja lényegében, jelenleg dolgozom akár össze is költözhetnék a kiszemeltel, egy darabig fogok is. Szerintem érettebb vagyok mint a korosztályom, ezt ő is látja mondja is de zavarja a 4 év.Ő 23 éves egy hasonló korkülönbségű kapcsolatának vége szakadt a fiú részéről azzal hogy ő bulizni, élni akar stb. Megértem de ennek is meg van a mértéke max havi szinten van kisebb nagyobb buli haverokkal, nem vonná el a figyelemem róla, szerintem akaratlanul is elkönyvelte már ezt az egészet. Én életem ezt a szakaszát vele akarom megosztani. De amikor azt kérdezi, miért? Nem tudok nyomos okot mondani,egyszerűen képtelen vagyok szavakba önteni, esetleg tesztelne?
2015. nov. 20. 02:37
 6/9 anonim ***** válasza:

5: Én nem értem, miért a korát szúrtad ki akadálynak. Itt őszerinte életvitelbeli külonbség van, mégpedig olyan, ami akkor is meglehetne, ha te volnál most 33 vagy 43 éves.:)

Valamiért nem érzi komfortosnak a kapcsolatot, nem a korral függ össze.

2015. nov. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fiatal lányoknak lehetsz sikeres, nem a korodbelieknél.


19 éves koromban a 15-18 éves lányok dobták elém a bugyijukat.


Egyáltalán hány lánnyal szoktál ismerkedni? Mert ha évi 5 lánynál kezdeményezel, akkor aztán semmi tapasztalatod nem lehet a dolgokban.

2015. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha én nem akarom kihasználni őket mert egy f**z vagyok? Mellesleg nem próbálkoztam még idősebbel. Nekem nő kell nem kislány.De egy hosszas beszélgetés után megállapítottam hogy eléggé naiv és nagyon nem lát túl a rózsaszín felhőkön.
2015. nov. 21. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, veled. Nekem meg férfi kell, ezért nem kezdek magyarral.
2015. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!