Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ronda srácnak milyen...

Egy ronda srácnak milyen lehetőségei vannak, hogy teljes értékű boldog életet éljen?

Figyelt kérdés
Ugye első körben a barátnő kizárva, de talán a társasági életet is idesorolhatjuk, mert a fiatalok is inkább előnyös külsejű emberrel töltik az idejüket, arról nem is beszélve, hogy a huszonéves baráti társaságok összetételét is nagyban meghatározza a párkapcsolat. A párocskák össze ülnek beszélgetnek, akinek meg nincs barátnője, az rövidesen forever alone besorolás alá kerül (miközben a többiek puszilgatják és ölelgetik egymást) és kikerül a társaság látómezejéből (tapasztalat). Az esti kocsmázós/szórakozóhelyes/bulizós fiatalos helyeken is legtöbbször magas, sportos alkatú, normális kinézetű pasikat/srácokat szoktam látni és olyankor mindig arra gondolok, hogyha a kis gyík gyerekszerű testemmel odamennék és bekapcsolódnék a beszélgetésbe és elkezdenék valahol ismerkedni, akkor mi lenne a reakciójuk. Az is eléggé reprezentatív, hogyha egy csoporttársam feltölt egy baráti társaságról készül képet a fb-ra, akkor csúnya/gyerektestű embert sosem szoktam rajta látni. Szinte mindig érett, felnőtt pasikat/csajokat szoktam látni ilyen lazulós/piálgatós helyeken szóval elképzelni sem tudom, hogy egy ilyen társaságnak a tagja legyek. Na de milyen más lehetőségeim vannak, hogy boldog legyek? Aki hozzám hasonló helyzetben van, az felsorolhatna néhány ötletet.

2016. okt. 3. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Önbizalom építéssel, ha amit csinálsz, jót tesz a belső énednek. Ha ki tudsz kapcsolódni anélkül, hogy másokra irigykednél (miért van ő társaságba,miért ölelgetik egymást). Ha nem tudod kizárni ezeket, nem tudsz boldogan élni.
2016. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanannyi, mint bárki másnak. Miért lenne a barátnő kizárva?

Tudod, hány olyan helyes osztálytársam volt, aki felnőttként csúnya lett? Meg béna élete lett, mert egyébként csak helyes volt, de buta, meg nem tanult.

Egy csomó egyszerűbb kinézetű gyerek meg tök normális felnőtt lett.

Egyébként egy férfi, ha egy fokkal szebb az ördögnél és ápolt, akkor már jó. Nem kell férfimodellnek lenni :)

A személyiség, az intelligencia sokkal többet számít. Persze ha valakinél ez is hiányzik, akkor valóban gáz van :D

2016. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugyan annyi.
2016. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
2.válaszoló, te is csak udvariasságból írtad, ahogy más is, vagy udvariasságból mondják a szemembe, ne aggódj, úgy is lesz valakid, helyes vagy és ápolt, normális, majd megtalálod az igazit-szövegelésekből tele a padlás. Aki nem ér el egy minimum szintet alap kinézetben, alkatban, az szinte, (magamból is kiindulva)veszett ügye van, mind társ, mint baráti közösségben.
2016. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

4: Nem udvariasságból írtam, hanem tapasztalatból.

Lehet, hogy 13 évesen csak a külsőt látjátok.

De felnőttként már reálisabban látja az ember a dolgokat.

Bár fiataloknál is vannak normálisak, akik tovább látnak a külsőnél.

De erre írtam, hogy ha agyilag sincs bennetek semmi, akkor tényleg gond van.

2016. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon igaz, amit leírsz. Sokán próbálják az önbizalomhiányra fogni a magányt, de az igazság az, hogy felcserélik az okot és az okozatot.


Az önbizalomhiány a magány eredménye, és nem fordítva. A magány oka pedig, ha valaki nem vonzó. Hogy klasszikust idézzek, komplett paradoxon vonzónak lenni és nem vonzani senkit.


Nem véletlen, hogy Nessmanéhoz vagy Lachowskiéhoz hasonló külsővel rendelkező magányos srácok nincsenek.


Fogalmam sincs, hogy mit csinálj, én is hasonló helyzetben vagyok.

2016. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Egy ember külső és belső tulajdonságokból tevődik össze.ezt figyelembe kéne venni. Nem egy dologra fókuszálni: ha előnytelen,v.pont előnyös.
2016. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Ja,s lehet,lelke is van. Az a 3.tényező:)
2016. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Te csak nyarvogsz amiért sikertelen vagy, de nem teszel azért, hogy jobb legyen. Ilyen hozzáállással nem leszel boldog. Én 22 évesen vagyok 165 cm, és maximum 16-17 évesnek néznek az emberek. Csodák csodájára van barátnőm és nem az alja kategóriából. Hiába fogod a külsődre, nálad fejben vannak a bajok.

Ezt időpocséklás volt leírnom, mert te leszarod a válaszokat, csak sajnáltatni akarod magad.

2016. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan már! Ne mond, hogy nem láttál még kimondottan nyomi kinézetű, de nagydumás csávót fullos barátnővel, vagy egy társaság középpontjában! Egyáltalán nem a kinézeted miatt vagy sikertelen a társasági életben.
2016. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!