Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így már nem számítok értelmes...

Így már nem számítok értelmes srácnak?

Figyelt kérdés

Bocsánat a balfék kérdésért.

Én normális lányt szeretnék (értsd: nem nagyszájú,beképzelt,stb stb :) barátnőmnek és értelemszerűen ők is értelmes fiút.


Egy gondom van.


Nekem nagyon rosszul megy az angol és a matek. :(


Így én már nem számítok értelmes fiúnak?


16 éves vagyok.


2015. szept. 3. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Értelmes vagy, csak lehet te másban jeleskedsz. Nem ezen múlik az értelmesség. Ez nem lehet mérce.
2015. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Másnak meg más nem megy. Összességében kell nézni egy ember személyiségét, intelligenciáját nem kiragadni gyenge pontokat.

Lehet, aki művésznek ment,annak sem ment a matek,sőt biztos. Akkor ő sem értelmes?

2015. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb, hogy az ember mennyire talpraesett, hogy állja meg a helyét egyes szituációkban? Nem megy a matek? Nevetséges indok. Kit érdekel a hülye matek? Orbán Viktornak se ment, azért ment jogásznak. Akkor ő sem értelmes? Az angolt meg csak gyakorolni kell, de az sem főbenjáró bűn.
2015. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ---Laura--- ***** válasza:
Szerintem az értelem nem abban rejlik hogy ki milyen jó matekban vagy angolban az értelmes emberek megfontoltak, következetes,nincs feltűnési viszketegségük...stb Visszatérve a matekra én se vagyok egy matek zseni de jól beszélek rómánúl mindenki jó valamiben!
2015. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Így tuti hülye vagy ,neked csak plázacicák jutnak ennyi ikúval 😂
2015. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te meg biztos másban vagy jó, nem baj. Legyél kedves, figyelmes, megértő, humoros a kiválasztott lánnyal, fog menni
2015. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát ez megnyugtat. :)


Igaz én jó emberismerő vagyok (pl. Apró gesztusok jelentése, hangsúly, stb) tudom ezekről mindenki azt gondolja hogy mindenki látja ezeket, de sosem vetik bele magukat méllyebben.

Pszichológus pályán is gondolkodtam, de utána más szakmát választottam mert akármennyire is szeretek segíteni az embereken én nem bírnám lelkileg a sok szomorú embert akik engem is lelomboznának nagyon.


Ötös.

Hát..köszönöm válaszodat... :D

2015. szept. 3. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi engem sose érdekelt a matek,meg azt se tudom mi hogy van :D

De még is többet tudok 1-2 okosnak tűnő embernél.

19/F

2015. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!