Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg lehet valakinek...

Tényleg lehet valakinek ekkora zavar a fejében?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 3. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nagyon szépeket ír, és ha ez igaz, lenne, akkor más lenne a helyzet. De ezek mégsem igazak rájuk! Egyáltalán nem mind tartja be a szokásokat, a legtöbb kő keményen bántalmazza a feleségeit, a nőknek semmi joguk, a semmiért nyilvánosan kivégzik a másikat. Pl. ha hiszitek, ha nem, a muszlimok bibliájában menne van, hogy a muszlimoknak tilos bántaniuk a keresztényeket! Először nem is akartam elhinni. Pedig így van. Mégis kb. mind el akarja pusztítani (legalábbis az erős többség). Miért? Azért, mert nem tudják, hogy ez van leírva. Sokan, még a saját nyelvükön sem tudnak írni, olvasni, mert olyan tanulatlan helyről származnak. Egyszerűen nincs honnan összeszedniük az információt. Úgyhogy amit hisz ez a sok menekült, az egyáltalán nem pont az, ami az ő bibliájukban le van írva! Gondoljatok csak vissza a kereszténységre a középkorban! Egész mást tanítottak a papok gonoszságból, mint ami a bibliában van! Ölték egymást, pedig azért, hogy minenki legyen jó, közben a leggonoszabbak kerültek hatalomra. Nem láttok összefüggést? Most ugyan ez a helyzet megy az araboknál is.
2016. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért pontozzatok le,s. ggfejek?Remélem hozzátok is betuszkolnak pár családot!Gyökerek!
2016. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak, nyugi. Nembaj, én meg mindenkit felpontoztam :D
2016. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na és? Engem is lepontozott a sok kancsó...
2016. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!