Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki akármit tegyen nem tud boldog lenni?

Figyelt kérdés
Már közel 30 éves vagyok és igazán mindig csak néhány perc van az életemben amikor elégedett voltam és kieggyensújozott többnyire inkább csak kesergem nem bízom meg senkiben szó szerint többnyire csak kifogásokat keresek hogy talán akkor jobb lenne ha vagy ha nem így lenne ....... és elegemvan ebből valami bajvan velem valamit hiányolok talán nem tudom segitenétek úgymond kiutat találni jobban mondva hogyan találok rá az útra hogy boldog lehessek?
2016. okt. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen személyiségzavarok, amik miatt az ember nem tudja megtapasztalni a boldogságot, csak nagyon nehezen.

Mit szeretsz csinálni? Mi az ami feldob?

2016. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretem a jó humort szeretek olvasni szeretek szexelni szerelmesnek lenni csavarogni utazni látni dolgokat de valami mindig motoszkál itt a felyemben voltam pszihologusnál van egy enyhe önértékelési zavarom legalábbis ennyit sikerült megtudnia rólam nehéz ezt elmagyarázni valami zavar mindenben látom a jót a szépet de valahol mégsem tudok boldog lenni
2016. okt. 3. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen. A mindenbe beletartozik az önfejlesztés is. Márpedig aki képes az önfejlesztésre, az utat tud találni a boldogsághoz, szükségleteigez, önismerethez, önbizalomhoz
2016. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos az önfejlesztés önmagában hogy értendő mármit hogyan fejlődgetek aazfelé hogy megtaláljam a boldogságot? Mire gondolsz?
2016. okt. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!