Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyen az akinek nem való...

Mit tegyen az akinek nem való az élet, extra érzékeny, fura, minden nagy lelki fájdalommal jár neki?

Figyelt kérdés

Az ilyennek is azt mondjátok hogy megéri élni, nincs értelme öngyilkosnak lennie? Miért is?

Pl lát egy döglött madártetemet és fél évig napi szinten amiatt bőg annyira megviseli. Aztán ha a saját állata hal meg... az mély depresszió, elviselhetetlen szenvedés évekig, vagy talán élete végéig is. Nem képes normálisan étkezni sem, mert hús = halott állat. Az emberek a furcsasága miatt csak bántják, kiröhögik meg hasonlók. Szóval nincs senkije, a gondjait magában kell tartania, nincs kivel megbeszélni.

Az ilyen nem jobban jár ha meghal? Végtelen szenvedés minden napja csak. Nyilván van közbe jó is, de ennyi rossz mellett az igencsak eltörpül.


2016. ápr. 6. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok (na jó nem ennyire) de eszem ágában sincs kinyírni magam..
2016. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulja meg ezeket kezelni.

Fejlődésért kap ilyen helyzeteket. Bármennyire is lehetsz érzékeny, ha tudod kezelni helyzeteket, semmi baj sem lesz.

Írj rám ha kell segítség.

2016. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megéri élni akkor is. A megoldásokért. Mert vannak, csak lehet hogy lassan jutnak el hozzád. Vannak hasonló epizódjaim, amikor bármitől pánikrohamot tudok kapni, mert semmi sem stabil körülöttem, és én sem, de tudom hogy ha nem is látom a reményt, azért ott van az, és valszeg ha ilyen érzékeny vagy, akkor művészi éned is van, ami lehet néha előjön néha nem, de ez erre utal és a művészet értékes. Javaslom, hogy ami megnyugtat, örömet okoz azzal foglalkozz, ne hagyj sok támadási felületet a nem-megértőknek, azoknak játszd meg magad, amíg jobban nem leszel, mert csak belédrúgnak. Lesz viszont olyan, vagy van, aki így is elfogad és látja az értékeid. Fel a fejjel, és menni fog!
2017. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!