Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrovertáltak! Rászántok egy...

Extrovertáltak! Rászántok egy kis időt ennek a cikknek az elolvasására?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm annak aki elolvassa :)



2016. okt. 3. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nyitott meg a szabadelvű az ugyanaz! Nyitott az,aki úgy él,ahogy ő akar,és mást sem ítél el azért,mert más.
2016. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Most szajkózhatod itt a saját okosságodat, de attól még használják mindkét értelemben. [link] Ne, itt is hasznáják úgy is, ahogy te írod. "Az extrovertált (kifelé figyelő) személyiség:

Minden figyelmét az emberek és a külvilág eseményei kötik le. Nyitott az új dolgokra, minden érdekli, de információfeldolgozása kissé felületes, ha hol ebbe, hol abba kap bele.


Nyitott és közvetlen, könnyedén teremt kapcsolatokat. Széles ismeretségi körrel rendelkezik, de kapcsolatai többsége felszínes és kevésbé tartós. Szívesen és sokat kommunikál. Gond nélkül megnyílik másoknak, hajlamos akár idegeneknek is érzelmileg kitárulkozni. Intim szférája szűkebb, érzelmileg és fizikailag is közel engedi magához az embereket, és szívesen megy közel ő is másokhoz, ami egy introvertált ember számára kényelmetlen és tolakodó lehet." De mindegy, abba hagytam a nyelvtani vitát, biztos a víz a hülye.

2016. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Hagyjál békén,mert neked ugrok egy éles késsel!
2016. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyitottság=szabadosság,érzékenység
2016. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12 Te kötekedő okoskodó senkiházi nyomoronc! A nyitott személyiség,azt jelenti,hogy toleráns,elfogadó, szabadelvű,önmagát adja,nem akar megfelelni senkinek! Ezt jelenti, nem azt amit te hordtál össze a saját szarodból!

És a jó édes frigid anyádnak okoskodj s...fej!

2017. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az extrovertáltak és az introvertáltak mellett létezik a kettő közötti átmenet, az ambivertált is. Talán ha nem csak szélsőségekben gondolkodnátok, köszi... :-)
2017. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én voltam intro, aztán extrovertált lettem egy rövid időre, és nagyon gáznak éreztem magam. Folyton megfelelési kényszerem volt, "Mondjátok, hogy létezem, mondjátok, hogy létezem!" - valahogy totál ki voltam szolgáltatva másoknak, és külső szemmel nagyon viccesnek, jófejnek tűnhettem, de én magamat gáznak tartottam, és visszatértem az intro-énemhez.
2017. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!