Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mibe kezdjek, ha már mindenem...

Mibe kezdjek, ha már mindenem megvan, már semmilyen cél nem motivál?

Figyelt kérdés

Boldog vagyok, és nincs hova jobban boldogabbnak lennem :)


Nem találok sem a közeljövőben, sem a távoliban olyan célt-szükségletet, amitől bármi jobb lenne.

Rosszabb meg nem lehet semmi, mert érzelmileg mindenből pozitívan tudok kijönni, nem marad hiányérzetem semmiben, csak a boldogság :)


2016. okt. 4. 00:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Képesség fejlesztésbe.Pl tanulj meg bunyózni,vagy kardozni,kés harcolni.Egyszóval valami hasznos képességet sajátíts el,aztán csinálj egy gyereket és neveld fel.

Csinálj belőle is olyan boldog embert mint amilyen te vagy.

2016. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Apróságok még vannak apróságok, de a fő dolgot, hogy boldog legyek, és azt bármeddig, bármilyen körülmények között fent tudjam tartani, sikerült és sikerülni is fog.
2016. okt. 4. 00:56
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Kezdj el dohányozni :DDDDDD
2016. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2016. okt. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mondd el másoknak, mi a recept. Engem érdekelne. Privátban is.

Egyébként gyereknevelés, jó cél.

2016. okt. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tartsd meg ;) ez legyen a célod, mert nagyon könnyű elveszíteni mindent szerintem elég nagy kihívás már ez is.
2016. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A megtartás is megvan, írtam. Olyan vagyok, mint egy tibeti pap 😃 sérthetetlen a boldogságom, magamból fakad.


A recept elég bonyolult, de a lényeg az önfejlesztés, és az egyéni problémamegoldás.

Kb annyit jelent, akarj jobb élétet, tudd mit szeretnél, és találj módot a megvalósításhoz.

2016. okt. 4. 08:57
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

önámítás. ilyen ember nem létezik.


ha tényleg boldog lennél, akkor nem irkálnád, hogy nincs motivációd, meg célod. Ezzel együtt be is valltad, hogy hiány van az életedben, vagyis nem lehetsz boldog!

2016. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Örülj, amíg tart, és reméld, hogy soha nem szűnik meg ez az állapot. Szívesen lennék a helyedben.
2016. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vannak, akik vért izzadnak, hogy elérjék a céljaikat, és hiába tesznek meg minden tőlük telhetőt, csak akadályokba ütköznek.
2016. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!