Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem azt a nőt,...

Hogy kezeljem azt a nőt, amelyik a kocsit láttán, nyitottabb, mosolygósabb, érdeklődőbb?

Figyelt kérdés
Az ilyen nő felszines?
2016. okt. 4. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, mint akit a pénzed érdekel.
2016. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Vannak nagyon jó szívatós videók arról h hogyan kell kezelni az ilyen "gold digger"-ket.
2016. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen csak szexre jók, aztán hajítani kell.
2016. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Tudod te pontosan, hogy kezeld. Az a videós ötlet teljesen jól passzol ide. Más kérdés, hogy semmi hasznod nem lesz belőle se neked, se neki, se a társadalomnak. Qrvák mindig voltak és lesznek.
2016. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha van tartásod, sehogy.
2016. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen normalis dolog. Nem felszines, csak nobol van.


Genetika, evolucio, ez van mogotte.

2016. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Szóval, ha valaki megnéz egy szép autót, az már felszínes k-urva? :S Mosolyog? Miért sírnia kéne?
2016. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%

#7:


Javaslom, olvasd el mégegyszer a kérdést, mert úgy látszik, elsőre nem sikerült értelmezni.

2016. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
#7 - "Akit a meztelen szobor sért, leleplezi önmagát."
2016. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Az mert egy jó autó láttán látja hogy pénz is van akkor a háznál. Én is jártam így amikor kölcsön kértem a sógorom BMW-jét és elmentem vele messzebb városba, leparkolásnál láttam hogy egy 4 fős lányokból álló társaság nagyon néznek engem. Alapból bőrdzsekibe, farmerba és napszemüvegbe voltam, egyből engem néztek, pedig nem vagyok alapvetően egy szépfiú, egyik még hozzám is szólt, és ismerkedni akart. 3 héttel később visszamentem ugyan arra a helyre a saját autómmal F Astra kombival akkor ezt meglátta az a csaj aki leszólított mert volt ott egy kis büfé féle ahol a barátnője dolgozhatott mert megint ott beszélgettek és igen csak nagy csalódottsággal nézett. Akkor hozzám szólt hogy hol az autóm, én meg mondtam hogy ott és az astrára mutattam, de ő a másikra gondolt a BMW-re én közöltem vele hogy azt csak kölcsönbe kaptam mert az enyém javítás alatt volt. ezzel a lány úgy leírta magát a szemembe hogy én szégyelltem már magam hogy ennyire egy felszínes, undorító világban élünk ahol a pénzes pasi a fontos, ha esetleg szegény akkor nézzen ki jól legalább. De ha mindkettő akkor már kőbe vésett örök hűség, házasság és gyerekek. Nagyot csalódtam mert akkor eszméltem rá hogy a világ tényleg ilyen. Persze vannak kivételes helyzetek ahol nem a külsőség a lényeg, de ez iszonyat ritka.
2016. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!