Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék mosolygósabb?

Hogyan lehetnék mosolygósabb?

Figyelt kérdés

Persze azon kívül, hogy mosolygok...


Mindig is olyan kis durcás voltam, keveset mosolygok, és sokat nézek csúnyán.(Ráadásul sötét a szemem és a hajam is, ami még jobban ront a helyzeten) Ez nem tudatos, egyszerűen velem született. De szeretném ezt levetkőzni! Ha figyelek, akkor tudatosan tudom irányítani ezt a mosolygós témát, de így túl teátrálisnak hat.

Sokkal vonzóbb egy mosolygós valaki, mint egy rideg.


Ezt hogy tudnám formálni, hogy ne tűnjek annyira ridegnek? Lehet egyáltalán?


2015. jún. 24. 12:34
 1/2 Mumusan ***** válasza:
Persze. Lehet direkt mosolyogni. Menj ki az utcára, és gyakorold. Ha jön szembe valaki kedvedre való, akkor mosolyogj rá. Ennyi.
2015. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, szándékosan mosolyogj, én pl. mikor tükörbe nézek mindig mosolygok magamra, és ha ez neked is berögzül,akkor ha más arcra nézel, akkor is mosolyogni fogsz. Ha nem akarod, hogy teátrális legyen, akkor vigyorogj, mint egy fakutya. :) Én is tudom, hogy a bolti eladók csak kényszerből vicsorognak, de még így is jobban esik, mintha durcásan vágná bele a cuccot a szatyorba. :)
2015. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!