Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki nagyon csinos, meg népszerü, de valamiért csak velünk fiúkkal lóg, föleg velem akar kedves lenni. a szünetekben odajön a padunkhoz, hogy kell- e a házi, meg ilyenek. mindent tud a fociról, meg kicsit fiúsan is viselkedik. a barátnöivel kb csak az órákon ül, különben mindig szinte csak velünk fiúkkal van. ma egy csaj meg is kérdezett az osztályból, hogy mi mióta vagyunk ilyen jóban, mert csomót vagyunk együtt. és egy kicsit kezd már zavarni, mert hogy nem tudunk mi fiúk magunk meglenni a szünetben mindíg ott van. ne értsétek félre nagyon kedvelem a lányt, nagyon kedves, meg mosolygós és vicces, de kezd belöle néha sok lenni. mi a véleményetek róla?

2016. okt. 4. 19:39
 1/8 anonim válasza:
Szerintem közöld vele amiket leírtál és próbálj meg kedves lenni
2016. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kedveled, vicces, mosolygós, és fiús témákban is otthon van, akkor miért zavar, hogy ott van veletek?

Nem értem mi ez a nagy lány-félelem.

2016. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az ö gondja, csak pár fiúért én nem mondanék le a lány barátnöimröl, meg már páran mondtak a háta mögött, hogy tök furcsán viselkedik
2016. okt. 4. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen igyekeznék barátságban vele, ha valóban olyan kedves, vicces, mosolygós, ahogy leírtad :)
2016. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit takar h furcsán viselkedik?
2016. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is inkabb a fiúkkal vagyok.Ez azért van mert a fiúk mindig kitalálnak valami vicces vagy érdekes programot,a lányos társaságba meg mindig az van hogy x-nek milyen csúnya a haja, y-on meg milyen rosszul áll az a felső.
2016. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt, hogy próbál fiús lenni, meg ma még elsütött egy "kicsi a farkad" poént, ami azért egy lánytól mégse túl kedves.
2016. okt. 5. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Belül törékeny ő is, szóval SEMMIKÉPPEN se mond neki el így az igazat, inkább finoman utalj rá hogy pl.: mi van a lányokkal? esetleg ha kettesben vagytok akkor kérdezd meg a magad módján azt hogy miért van ez (hogy folyton veletek fiúkkal van), de ne utalj rá hogy Ő zavar téged/titeket (borzasztóan megbánnád)


F/18

2016. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!