Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Szőke haj,kék szem,persze nagyon szép.Apuci,anyuci mindent megvesz neki.Másokkal lekezelően beszél,a fiúkat kihasználja,csicskáztatja a külsője révén.De mindenki tökéletesnek hiszi.

2016. jún. 25. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem gondolok. Az ilyen egyéneket kapásból mellőzöm. Amúgy pedig Isten nem ver bottal.
2016. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

címszó rá: életből felmentett, életképtelen, kislány.

Ha én ezt megtudnám róla azon nyomban otthagynám

2016. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha akinek ezt kell akkor az igy jart.

Amugy semmi, hasznalja csak ki a kullsejét ha csak ez van neki.

2016. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Inessential ***** válasza:
Ignorálni való.
2016. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
Az ilyeneknek mindig megtiporja az élet az önbizalmát, aztán kikötnek valami drogos suttyó mellett.
2016. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekről nincs véleményem, olyanok mint a cserépben levő virág, ha megöntözöd őket, akkor megnőnek, szépek lesznek, ha nem akkor elhervadnak. :D
2016. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szőke hajam van és kék szemem, mégse volt még soha barátom (18 éves vagyok), nem lekezelek le és nem is használok ki senkit. A szőke haj kék szem kombinációról mindenkinek buta, elkényeztetett, nagyszájú lányok jutnak eszébe pedig elmondhatom én egyáltalán nem vagyok ilyen, de megkaptam már olyan előítéleteket, hogy ilyen lehetek csak a haj és szemszínem miatt. Kár hogy sok lány ezt a két adottságot ilyen negatív dolgokra használja fel, ezzel nem csak saját magukat, de sajnos másokat is leírnak. Természetesen jobb az ilyen lányokat messziről elkerülni.
2016. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!