Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Unikornis Felhő kérdése:

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Ha megláttok egy 14 éves, szemüveges, vékony, egyszerű ruhákba járó, nuku smink, totál természetes lányt, akkor mit gondoltok róla először? Mármint kortársaimhoz képest elég más vagyok, ezért kérdem. Inkább nyominak tekintetek egy egyszerűbb lányt vagy jobban szeretitek ha nem tömeg valaki?

Elsősorban velem egykorú emberek véleményét várom, tudom, hogy furcsa kérdés, de én se vagyok túl normális, remélem megértitek. :)



2016. okt. 1. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok róla semmit. Sok féle ember van, sok féle stílussal, sok féle élethelyzetben. Én sosem szoktam megítélni senkit első látásból, és nem is igazán érdekel, hogy ki mennyi sminket használ. Igen, ugyanúgy normálisnak tartanám, mint azt, aki használ sminket. Én ugyan úgy állok hozzá az egyszerűbb lányokhoz, mint az okos zsenikhez, vagy mint azokhoz, akik folyton a divatot követik. Nézd, azért, mert valakin éppen van vagy nincs smink, az nem oszt nem szoroz! Akármiben bele lehetne kötni, de úgyis találunk olyan személyt akárkinek a baráti körében, akire szintén illik az adott jelző, és akibe szintén beleköthetne az illető. De mégsem teszi, nyilván mert az emberek főleg a viselkedést figyelik. Csak az számít. Ha az szimpatikus a másiknak, akkor tökmindegy a kinézet, mert már úgyis szimpatikus lesz az illető.
2016. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Épp ellenkezőleg, ma már csak te vagy a normális!

Attól, hogy mindenki birka-mód követ más főkolompost divat címszó alatt, attól még nem az lesz a normális.

Max átlagos...

Normális az aki pl te is vagy vagy én is nagyjából.

Nem a sminktől vagy menő cuccoktól leszel szép nő vagy értékes ember.

31/F

2016. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy jó neki,hogy (még)nem foglalkozik ilyen dolgokkal 14 évesen....én sajnos foglalkoztam,mindig egyedi akartam lenni,de aztán ki is néztek,pont az egyediségem miatt..meg feleslegesen rágódtam a kinézetemen,inkább az egészséggel kellett volna foglalkoznom(mint kiderült később xd )
2016. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolok semmit az ilyen lányokról mert nem érdekelnek. Csak azokról alkotok véleményt akik valamilyen formában feltűnnek.
2016. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Azt ,hogy lehet hülye. :)

Ez esetbe te is megmutattad nekünk ezt. Köszönjük ,jó éjt!

2016. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok az ilyen lányokról?" Elsőre az jutott eszembe, hogy introvertált, szóval ezt írom ide is, de gyakorlatilag végtelen számú lehetőséget el tudok képzelni.


"Inkább nyominak tekintetek egy egyszerűbb lányt vagy jobban szeretitek ha nem tömeg valaki?" Nem, én pont, hogy szeretem, ha valaki nem birka, de a kortársaid közül sokan tényleg "nyominak" fognak tartani.


"Elsősorban velem egykorú emberek véleményét várom" Egy tízessel vagyok több, remélem még belefér! ;)

2016. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
14 éves lányokon nem szoktam gondolkodni, bocsi:D
2016. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%
A legjobb barátnőm is ilyen :) Szerintem is az ilyen típus, mint te vagy, a normális, de persze a kisugárzás stb is sokat nyom a megítélésben. Ezt a megjelenést inkább preferálom a divatlibákkal szemben.
2016. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%
14 éves mit vársz? tudnál gyereket szülni? ;D
2016. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

5-os te kepviseled itt csak a hülyéket.


Szerintem az a teljesen normális, ha egy 14 éves kislány olyan mint te és nem olyanok mint a korosztályod nagy százaléka sajnos.


Nyugodtan büszke lehetsz magadra, mert sokkal értékesebb ember és nő leszel.

2016. okt. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!