Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?

ToriTaylor kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Alacsony és véknony testalkatú. (152 cm és 40kg) a mellméretem eleéggé kicsi. Úgy érzem hogy már egy éve nem nő... ez normális? És mikorra várható hogy esetleg látványosabbat nőjjön? Csak mert osztálytársaim mind magasabbak nála és hát a mellük is jóval nagyobb... így kellemetlenül érzem magam. És néhányan le is néznek ez miatt.

2016. okt. 4. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nem egyformán nőlnek: van, aki egy darabig semmit, aztán hirtelen 1-2 hónap alatt rengeteget - ne aggódj, van még időd nőni, állítólag 23 éves koráig nő az ember :-)
2016. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deniel9 ***** válasza:
Szerintem ha nőni fog ha nem fogadd el magadat úgy ahogy vagy. Egy nőt nem a mellmérete teszi nővé. 17/F :)
2016. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki alacsony és vékony annak nem nő annyira.
2016. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha értesz valamennyit angolul, kérj a lookism.net-en tanácsot. Nagyon otthon vannak ilyen témákban, mármint a táplálkozásban, genetikában, stb-ben.
2016. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!