Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy nem vagy...

Mitől lehet az, hogy nem vagy csak alig érzem a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Valamiért nem nagyon érzem a fájdalmat.Az egyik osztálytársam erősen mellkason ütött,de nem fájt,a másik osztálytársam meg a tornazsákjával vágott többször is fejen,az se fájt.Valahogy ha megütnek nem vagy csak alig érzem a fájdalmat.Mi lehet velem?
2016. okt. 4. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy nagyon magas a fájdalom küszöböd.

ha belecsípsz a bőrödbe és fáj, és ha megvágod magad vérzel, addig nem kell semmiért se aggódni, nincs semmi bajod.

A mellkas és a fej amúgy sem egy olyan zóna ami nagyon tud fájni.

A gyomorszájat, torkot, oldalbordát, térdkalácsot, tököt(ha fiú vagy) és az állkapcsot ajánlom.Azok fájó pontok.

Ha érzed, de úgymond "nem fáj", de viszont érzed akkor mégmindig nincs baj, mert a fájdalom az agyban dől el. Van aki már attól bekönnyez ha kinyom egy pattanást az orrán.

Valószínű ritkamagas a fájdalomküszöböd.

2016. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem érdekesebb lenne ha befejeznéd a történetet.

pl mellkason vágott te meg cserébe belevágtad a tollad a kézfejébe.

vagy tornazsákkal fejen vágott te meg kirúgtad a lábát,amitől pofára esett és letört a foga.

vagy mellkason vágott és te kushadtál mint egy megvert kutya stb.

nah?

2016. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mellkason ütött,nem ütöttem vissza mert azért nem akarom,hogy a nyakamat kitekerje (jóval erősebb nálam).


Többször is fejbevágott a tornazsákjával,letettem a padra a tornazsákját,rászóltam,hogy hagyja már abba,kiszedtem a szemetesből a saját tornazsákomat ,mert előzőleg beledobta,miután kivettem,visszadobta én újra kiszedtem és megpróbáltam végre átöltözni,mert nem szerettem volna hogy elkéssek az óráról.Visszaütni meg nem akartam,nem szeretnék beírást verekedés miatt (még nem kaptam semmiért sem,de nem is szeretnék).


Érezni érzem hogy megütnek,amikor mellkason ütött egy kis ideig nehezebben is vettem levegőt,de nem volt meg az az érzés,hogy "áú megütöttek".

2016. okt. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!