Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek azzal, hogy én egy...

Mit tegyek azzal, hogy én egy rendes tisztelettudó, becsületes ember vagyok, és azt hiszem, hogy ha én ilyen vagyok akkor más is ilyen lesz velem, de emiatt sokszor kell csalódjak?

Figyelt kérdés
Anyám úgy nevelt, hogy az emberek nem jók és vigyázni kell velük, de én mindig megadom mindenkinek a bizalmat de úgy néz ki, hogy sokszor azok viselkednek negatívan akitől nem is gondolnám. Nem gyerek vagyok és nem is egy b@lfasz hanem egy naív jóhiszemű harmincas családos férfi.

2016. okt. 7. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád jól mondta. Egyre több az idióta, szabadon mászkálnak köztünk. Légy egy kicsit bizalmatlanabb, kezeld fenntartással a többi embert. Akit jobban megismersz, azt fogadd a bizalmadba csak.
2016. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem hozzászólóval. Nem kell feltétlenül mindenkihez és mindig kedvesnek és gyengédnek lenned. De ha az vagy, mert nem tudsz más lenni, készítsd fel magad és készen kell állnod arra, hogy kemény pofonokat fogsz kapni,onnan is ahonnan nem várnád (pl a családod, legjobb barátaid) akkor nem ér meglepetés. Meg lehet tanulni.
2016. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hidd el Anyukád tapasztalatból mondta, valójában az emberek többsége rosszindulatú, irigy és kihasználja a Te jóhiszeműséged! Ha kedves vagy mindenkivel, sokan összetévesztik az alázattal, a gyávasággal és mindjárt erősebbnek érzik magukat melletted! Légy kicsit kimért, határozott és csak felületes dolgokról beszélj az emberekkel, amivel nem tudnak visszaélni soha!!! Jó tanácsként irom, tapasztalatból!!!!!!
2016. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!