Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy jókor...

Honnan tudhatom, hogy jókor vagyok jó helyen?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd kiderül később
2016. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jókor lennél rossz helyen, semmi jó nem történne veled.

Ráadásul az is jó, ha a rossz történések sora -akár átmenetileg is- megszakad.

2016. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maresz4321 válasza:
Érzed. Csak figyeld meg magadat. Ha valami igen jót teszel, vagy jó helyen vagy, különös öröm tölt el. Ez főleg fontos élethelyzetekre vonatkozik.
2016. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem fáj, és/vagy nem büntetnek meg, és hogy még élsz egyáltalán.
2016. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam, hogy jókor vagyok jó helyen, mert nemrégiben találtam X.XXX.XXXFt-ot. És ezt mind azért, mert munkaidő végén még megcsináltam 1 nagyon rövid dolgot, amit már nem lett volna muszáj. Ezáltal 6 perccel később értem haza mint egyébként. És mikor megérkeztem, egy kedves kisebbségi akit mindenki utál mert akkora kö..ög, sietett valahova, és kiesett a kabátja zsebéből egy vaskos boríték amit nem vett észre. De engem sem látott, mert még autóban ültem a sötétben mivel telefonáltam. Ő elment én utána elindultam fel a lakásba. Erre a bejárati ajtónál(társasház) ott egy boríték. Semmi infó nem volt rajta. Felkaptam, és be a lakásba. Erre hallom, hogy egy másik szomszéd megy le, közvetlen utána egy másik jön fel. De ők sem láttak engem. Na szóval a lakásba érve mondom a menyasszonyomnak, hogy találtam egy borítékot. Széttépem és tele van zsozsóval. Ne haragudjatok, hogy sem időpontot sem pontos összeget nem írtam, de nem hiszem, hogy túl sokan hagytak el akkor az országban ennyi pénzt. Azóta nekem nincs hitelem, a kisebbségi meg már nem lakik itt mindenki örömére! :D Szóval én ebből tudtam, hogy jókor voltam jó helyen.
2016. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, utolsó válaszoló, de azt ugye tudod, hogy ez lopás? Másrészt nem véletlenül flangál az ember milliókkal, és tök mindegy, hogy milyen ember. Ebbe azért belegondoltál? Megnéznélek most az ő helyében.
2016. okt. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!