Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy hülye...

Honnan tudhatom, hogy hülye vagyok, vagy sem? Mármint elmeroggyant?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Aki hulye, az nem tud rola, hogy hulye. Ez vele a baj.
2016. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A környezeted visszajelzéseiből.
2016. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Beszélsz magadban,gyakran képzeled el ahogy valakit éppen megkínzol,meggyilkolod;hamar változik a kedved jórol roszra? Kb ennyi jutott eszembe,ami alapján elmeroggyantnak tünhetsz.
2016. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Isten bölcs volt, mindenkinek adott annyi eszet, hogy elég okosnak tartsa magát. Mindig a többi embernek jutott kevés, ők szoktak hülyék lenni. Ezt nem tudtad?
2016. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy hatalmas filozófiai kérdés 😃

Sajna én elmeroggyant vagyok a filozófiához, úgyhogy nem érvelek semmi mellett/ellen

2016. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Wadliba válasza:
100%

:) ez tetszik.... én a helyedben csinálnék pár tesztet és abból már lehet következtetni, de ilyen humorérzékkel inkább eszesnek mondanálak :)

pl.: [link]

2016. okt. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak a hülyék biztosak mindenben. Mivel te nem tudod, hogy az vagy-e, nyilván nem vagy az.
2016. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akesz válasza:
a kérdéseiből.....
2016. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Juliusz48 ***** válasza:
Mivel a hülyeség alapvető emberi jog ezért hülye lehetsz kedvedre. Sajnos az ember soha nem lehet olyan okos amilyen szeretne lenni, de ha felmerült benned a kétely a szellemi képességeddel kapcsolatban, már nem te vagy a leghülyébb a környezetedben, mert annak ez eszébe sem juthat.
2016. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Juliusz48 ***** válasza:
Az interneten is találsz néhány IQ tesztet, ha pár ilyenből 100 körül teljesítesz más a sor közepén vagy valahol. Egyébként mindenkinek van valami beütése, csak legtöbbnek nem olyan feltűnő, hogy a környezete ezért megbélyegezze.
2016. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!