Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagytok képesek...

Mennyire vagytok képesek koncentrálni a munkára, ha biztos, hogy csak pár hónapotok van, és még nincs új helyetek, de nem tartanak meg az eddigi helyen?

Figyelt kérdés
Engem felkészületlenül írt ez a hír több év jó együttműködés után, és amúgy is elfáradtam, úgyhogy esedékes lett volna, hogy szabadságra menjek feltöltődni, mikor jött az infó, hogy teljes céges átalakítás, és amit stabilnak hittem, nem az. Azóta nem vagyok önmagam, és úgy érzem, hogy azzal, hogy elvégzem a munkát (mert azt el kell végezni), plusz még új helyet is keresek, dupla műszakot végzek, és csak még jobban ki vagyok merülve, mint azelőtt, és így meg nem tudok úgy teljesíteni.
2016. szept. 30. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy teljesítesz, ha már nem foglalkoztatnak? Végezd el a minimumot, koncentrálj az új keresésére.
2016. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy még próbálnak rám terhelni dolgokat. A főnököm igazából megérti, hogy nekem ebben a helyzetben az álláskeresés az első, csak vannak nála nagyobb szavú emberek is a cégnél, akikkel szemben ő is tehetetlen. Én meg már ott tartok, hogy képes lennék végigaludni a munkaidőt, mert kifulladtam.
2016. szept. 30. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvosnak egy húszas és meg van oldva a kiírás. Nálunk ezt rendszeresen játsszák emberek.
2016. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!