Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért nem állnak velem "szóba"...

Ezért nem állnak velem "szóba" a normális lányok?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy eddig kb az összes r**ancal volt valami abban a városban ahol élek, és hát mennek a pletykák és azt hiszi a legtöbb hogy csak dugni akarok (pedig rohadtúl nem, inkább szerencsétlenségnek nevezném, és egy rossz életvitel miatt voltak azok a bizonyos csajok az életemben).

Külsőre 190 cm 95 kg vagyok izmos testalkatú (de már erre is gondoltam, hogy talán ettől ilyednek meg).

Régen drogoztam, és hát árutaltam is meg belekeverdtem kb minden szarba amibe csak lehetett egy fiatalnak tehát elég nagy hírre tettem szert, de leginkább negatívra. Ittam discoból discóra jártam szó szerint..a legtöbb nő ismer egy baráti társaságban, és azt hittem hogy ez milyen menő lesz meg stb akkor még, de most ha elkezdek beszélgetni egy normális nővel elmondja szépen, hogy bejövök neki meg minden de tudja ,hogy csak dugni akarok szóval arra inkább keressek olyan ribiket akikkel eddig együtt voltam..és igazából sehogyan nem tudom kimagyarázni magam, mert bármit mondok tényleg meglehet cáfolni 100 dolgokkal miért nem.


Viszont azóta leszoktam már a kábítószerekről kb az összes rossz dolgot elhagytam discoba sem járok..még barátnőm sincs 2 éve (kalandok nyilván voltak) , de nem értem honnan tudnak róluk. Elég érdekes lesz a kérdés, de hogyan kéne normálisan viselkedni?:D vagy most nem tudom tehát erre mi lehetne a megoldás, mivel lehet jó hírt szerezni a nőknél?? 24f


2016. okt. 9. 02:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínű, hogy a "híred" miatt nem szeretne veled normális lány szoba állni. Mert arra gondolnak, hogy meg mindig olyan vagy. Gondolom ennyire nem nyilsz meg, mint itt most és nem így mutatkozol be, hogy tisztába legyen mindenki azzal milyen vagy most. Nem is kell csak, ha "hired" van akkor valahol érthető. Lesz olyan aki majd átlát ezen és téged fog nézni, ha úgy kozeledsz hozza. :)
2016. okt. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Költözz màsik vàrosba. :D
2016. okt. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam már egyébként:D első remélem, hogy egyszer ténlyeg így lesz!
2016. okt. 9. 04:39
 4/15 A kérdező kommentje:
amúgy igen abban is igazad van ,hogy ennyire nem nyiltam meg mint itt leírva ismeretlenül.
2016. okt. 9. 04:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Medazepám,Klonazepám rendel
2016. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Nekem is van ilyen ismerősöm. Osztálytárs volt, mintha csak te lennél. Ugyan ilyen balhék, nő hegyek, drog alkohol minden mennyiségben.

A tízen éves kora csak erről szólt. Mostanság latom hogy dolgozik és normális életet él, 24 évesen autót vett stb. De egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni attól hogy milyen volt.( A sztorihoz hozzá tartozik hogy focistából lett gyúrós így jó testfelépítésű jóképű legény, aki tavaly kicsit duruzsolt hogy mi lenne ha mi ketten... Igazából lehetett volna bármi, ha nem nyomja rá a bélyegét az előélete.)

Szóval biztos van aki nem ír majd le egyből, de az az általános ha győz az előítélet.

Amúgy jóhír. Mint idegen csak ezen szavakat olvasva kíváncsi lennék milyen is vagy valójában. Ne add fel. Keressen más helyen lakó lányt 😉

2016. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha annyira jó pasi vagy,nem érdekelne mit csináltál régen.Szerintem máshol van a bibi.
2016. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
# 6/7 pontosan erről van szó:) kb ugyan ezt élőben is megmondták már...amúgy külsömmel semmi gondom nincs ahogy másnak sem szokott,de szerintem ez nem sokat számít ha kb azvan amit leírt a 6-os válaszoló.
2016. okt. 9. 09:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Szép dolog, hogy ezt magad mögött hagytad, de én pl. nem tudnék ilyen emberben megbízni, mert mi van ha egyszer a semmiből feltűnik egy régi haver, hogy na egy "utolsó buli". Nem ritka eset, ilyenfajta idegeskedésre egész biztos nincs szükségem.

Nem azt mondom, hogy szentéletű embert keresek, hisz ki az manapság, de ez bőven túlmegy a fiatalkori botlások kategórián és annyira, de annyira azt érezném, hogy egy csúnya sérülés is benne van a pakliban, hogy elriasztana.

Ha téged ez ennyire zavar, költözz messzebb és ne hangoztasd ezt a múltadat ilyen részletességgel szerintem, mert a legtöbb embert el fogja ijeszteni, aki amúgy még lehet, hogy egy idő után el is tudná fogadni később, hogy volt iylen rossz időszakod. De nyitásnak nagyon rossz.

2016. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Te saját magadat nem becsülöd semmire még most sem. Leribized azokat a lányokat, akik szóba állnak veled, holott ugye te sem vagy náluk jobb semmivel sem, mert miért lennél? Őket lenézed, ezzel magadat nézed le.

Én sem állnék szóba veled, az a helyzet, még egy kalandra sem.

2016. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!