Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért nem állnak velem "szóba"...

Ezért nem állnak velem "szóba" a normális lányok?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy eddig kb az összes r**ancal volt valami abban a városban ahol élek, és hát mennek a pletykák és azt hiszi a legtöbb hogy csak dugni akarok (pedig rohadtúl nem, inkább szerencsétlenségnek nevezném, és egy rossz életvitel miatt voltak azok a bizonyos csajok az életemben).

Külsőre 190 cm 95 kg vagyok izmos testalkatú (de már erre is gondoltam, hogy talán ettől ilyednek meg).

Régen drogoztam, és hát árutaltam is meg belekeverdtem kb minden szarba amibe csak lehetett egy fiatalnak tehát elég nagy hírre tettem szert, de leginkább negatívra. Ittam discoból discóra jártam szó szerint..a legtöbb nő ismer egy baráti társaságban, és azt hittem hogy ez milyen menő lesz meg stb akkor még, de most ha elkezdek beszélgetni egy normális nővel elmondja szépen, hogy bejövök neki meg minden de tudja ,hogy csak dugni akarok szóval arra inkább keressek olyan ribiket akikkel eddig együtt voltam..és igazából sehogyan nem tudom kimagyarázni magam, mert bármit mondok tényleg meglehet cáfolni 100 dolgokkal miért nem.


Viszont azóta leszoktam már a kábítószerekről kb az összes rossz dolgot elhagytam discoba sem járok..még barátnőm sincs 2 éve (kalandok nyilván voltak) , de nem értem honnan tudnak róluk. Elég érdekes lesz a kérdés, de hogyan kéne normálisan viselkedni?:D vagy most nem tudom tehát erre mi lehetne a megoldás, mivel lehet jó hírt szerezni a nőknél?? 24f


2016. okt. 9. 02:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"ilyednek"

Engem nem zavarna, hogy milyen volt a múltad, ha mondjuk már 2-3 éve tisztességes munkád van, normális párkapcsolatot igyekszel kialakítani, tehát a randikon azzal vagy elfoglalva, hogy megismerjük egymást, nem rögtön szexet követelsz, normális modorod van, ilyesmik. De ha nekem leírod a "megijedni" szót úgy, ahogyan fent tetted, hát azzal elriasztanál.

2016. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni, megérdemled a sorsod. Ez majd megtanít rá, hogy az elkövetett dolgoknak következménye és súlya van. És igen, szerintem is költözz másik városba és ott próbálj ismerkedni (lehetőleg drogok és egy egyéb hülyeségek nélkül), mert a jelen lakóhelyeden végleg elástad magad!
2016. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb szerintem is az, ha távolabbi emberkékkel ismerkedsz, akik még nem hallottak rólad.


Otthon, akik hallottak rólad, azoknál el kell érned, hogy a pletykák ellenére megbízzanak benned, és az baromi nagy feladat, viszont közel sem lehetetlen! Próbálj csak barátkozni, megnyílni amennyire a másik is megnyílik neked, stb... szóval lehet otthon is "csajozni", de hátránnyal indulsz valószínűleg és ezért csak nagyon lassan puhatolózhatsz.

2016. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mono55 ***** válasza:
Szerintem meg éld az életed csak szép nyugisan..ismerkedj és add önmagad.a múltad hozzad tartozik.egy csaj fogadjon el azzal együtt.a múltad formált ilyenné.tapasztalatból beszélek.nehogymár akarki ítelkezhessen feletted.nem ő ellenük cselekedtél.akkor sem amikor kihasználva a lehetőséget megdugtalt bkit aki hagyta.te igy éltél és kész.sztem vállald fel és akit egy picit is érdekelsz az ad esélyt h megismerhesse az igazi éned.
2016. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

tisztázzunk pár dolgot:

-azért hívom őket r**ncnak, mivel tényleg azok és LÉTEZNEK ilyenek azt pedig szerintem nem írtam ,hogy külömb lennék náluk.

-nem azért írtam le ezt a problémát, hogy kiéljem a dicsekedésre való hajlamomat, hanem mert tényleg csúnyán beszoptam azzal ,hogy ilyen dolgokat csináltam és nagyobb önkritika kellett letenni a cuccot mint azt sok ember gondolná (nem vagyok rá büszke) inkább csak örülök ,hogy sikerült.

-A sorsomat megérdemlet nyilván, mivel én okoztam saját magamnak a problémát..voltak családi problémák amik közre játszottak benne, de akkor is én vagyok a hibás leginkább.

-Megerősítés kellett arról ,hogy csak én gondolom e úgy hogy elkéne költöznöm, vagy más szerint is így van..hát szerintem is az lenne a legtisztább.

-Nem dugásra kerestem nőket, de csak arra találtam MIVEL normális nő nem áll szóba ilyen visekedésű emberrel akkor is ,ha már nem viselkedik így mint az kommentekből is kiderült..nyilván vannak kivételek ,de ha nem találom meg sűrgösen akkor kb menekülnöm kell a saját múltam miattad.


Családod szeretnék alapítani, mivel kiéltem magam (aminek megvannak a maga hátrányai is)..szóval nem csak egy ilyen átlag tini problémáról van szó nagyon jól átlátom a helyzetet, viszont nem voltam magamban biztos.

2016. okt. 9. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!