Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ezzel a pedofil...

Mit csináljak ezzel a pedofil emberrel?

Figyelt kérdés

Edzésen megismertem egy felnötett. Semmimkedvem nem volt vele beszélgetni, de ö folyton körülöttem volt ( efyetlen lány vagyok a sik fiú között) azt mondta nekem, hogy bárcsak egy kicsit idösebb lennék, meg, hogy jófej vagyok vele és ez tetszik neki. Minden edzésen látom. Hogy kerüljem el?

12/L



2016. okt. 9. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Te semmit. Szólj a szüleidnek és az edzőnek.
2016. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Így van te ne csinálj egyedül semmit. Azonnal tudasd a szüleiddel mindezt mielött még elfajulna ez az egész!
2016. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12 évesen NEM tetszik egy felnött... ezzel mégis mi a problémád?
2016. okt. 9. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, elolvastad, hogy egy 12 éves lányról van szó?
2016. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha azt mondta, hogy bárcsak kicsit idősebb lennél, akkor nem pedofil. A pedok nem az idősebb lányokat szeretik.

Attól, hogy odamegy hozzád beszélgetni, még egyáltalán nem lesz pedofil. Ez egy nagyon súlyos vád, és nem egy ember életét tették már tönkre azzal, hogy ezt terjesztették róla, miközben sose nyúlt volna gyerekhez.

Akkor lenne megalapozott a vád, ha pl. behív az öltözőbe és bezárja az ajtót, simogatni kezd, képet küld a nemiszervéről, stb, addig véletlenül se mondj ilyeneket róla.

Én is voltam pont 12 évesen olyan közösségben, ahol sok idősebbel, huszonévesekkel, harmincévesekkel is találkoztam, sokat beszélgettünk, nekem is mondták, hogy jófej vagyok, poénkodtunk, hogy majd egyszer milyen jó feleség leszek, és hasonlók. Soha egyikük sem bántott volna vagy akart volna tőlem olyat.

Mindenesetre azt jó lenne tudni, bár az írásod amúgy is elég fura, hogy milyen edzésen és milyen felnőttet ismertél meg. Edző? Takarító? Labdaszedő? Vagy egy csapatban vagytok? Vagy mi?

Mert a leírásodból kb. az jön le, hogy délutánonként lejársz egy amatőr fiú focicsapatba játszani, senki nem felügyel titeket, és egy "felnőtt" minden nap arra járkál és beszélgetni akar. De nyilván nem így van.

De még egyszer hangsúlyozom, bár viccnek hangzik, de ez a legfontosabb: ha pedofil lenne, akkor nem akarná, hogy idősebb legyél. Nem is mondana ilyet.

+ Ha el akarod kerülni, akkor első körben ne legyél jófej vele. Megmondod szépen, hogy ne haragudjon, de te zavarba jössz attól, hogy idősebb, és inkább nem szeretnél vele többet beszélni. Ennyi.

Gondolom azért van valami edzőtök, vagy bárki, aki felügyeli az edzéseket, és rád is odafigyel.

2016. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. Köszi. Csak kicsit megijedtem. Nem olyan idös 18 körüli srác és picit ilyesztö.
2016. okt. 9. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ettől még ne minősítsd pedofilnak.Ha el akar hívni valahova,vagy fogdos,molesztál,akkor persze azonnal szólj a szüleidnek!
2016. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért feltüntethetted volna a kérdésedben/leírásodban, hogy a "felnőtt" alatt egy 18 éves fiút értesz...-_-"

De a lényeg az, hogy nem kell félned .....nem valószínű, hogy bármit is szeretne tőled. Ne ítélj el ilyen könnyen/elhamarkodottan senkit sem. De ha tényleg észrevennél a leírt "árulkodó" jelek közűl akár egyett is akkor a közvetlen környezeted véleményét/segítségét kérd...

2016. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy legalább egy jó harmincas paliról van szó.
2016. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!