Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok egy borzasztó alacsony és vékony "férfinak"?

Figyelt kérdés
170 vagyok 54 kilóval. Már egy ideje kondizok, de úgy gondolom ez nem annyira az én sportom (már csak a gyenge csontozatomból kifolyólag sem), mert nem vagyok az a "keményen tolom és kínzom magam" típusú motivált személy. Enni sem szeretek (nem is tudok, mert válogatós vagyok), így azóta sem tudtam izmot felszedni. Sosem tudom rendesen odatenni magamat, mert kifulladok/besavasodok. Inkább az atletikus mozgásformák lennének jók nekem, mert egyébként feszült és stresszes vagyok és ezt a feszültséget a gyúrással sosem tudom levezetni, sőt inkább frusztráltabb leszek. De szerintem más sporthoz sem vagyok alkalmas fizikailag így huszonévesen, nem sok ilyen vékony és alacsony ember van. És nem arról van szó, hogy sovány vagyok, hanem az alkatom is alapból lányos. Keskeny vállak, vékony comb stb. De ha tudtok egy tipikusan hozzám hasonló embereknek kitalált sportot ajánlani, akkor azonnal kipróbálom. Segítségeteket előre is köszi.

2016. okt. 9. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Futás, túrázás, hegymászás, kerékpározás, lovaglás, íjászat, lövészet.
2016. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

borzasztóan alacsony a 170centi?

Akkor az én 160 centimmel mi vagyok?!

2016. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
gyermek
2016. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bicikli ott előny ha vékony vagy és alacsonyabb. Nézd meg a tour de france versenyzőket
2016. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglás. Tipikus zsoké alkatod lehet.
2016. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sakk. De amúgy túrázás.
2016. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Borzasztó alacsony te? :-D Na jó...
2016. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A férfi átlagmagasság alatt vagy pár centivel, de messze a borzasztóan alacsonytól. A középkorban meg átlag felettinek számított ez a magasság. Futást ajánlom, nézd meg, hogy a legtöbb hosszútávfutó milyen sovány.
2016. okt. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a középkor, ha lassan minden 15 éves srác már a 180-t tapossa. Egyébként köszi a választ mindenkinek. A futásra én is gondoltam (a hosszútávfutók viszont nemcsak vékonyak, azonban magasabbak is, mint én, szóval ebben tévedsz), főleg, hogy komolyan képtelen vagyok izmosodni, egy probléma van viszont...lúdtalpam van. Vettem egy drága futócipőt, ami stabilan tartja a lábamat, de futópadon szó szerint így is görcsölt a lábfejem úgy, hogy a lábamban semmit nem éreztem és nem fáradtam el. Gondolom ez tuti a lúdtalpam miatt van. Ilyenkor mi a teendő?
2016. okt. 10. 12:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kenenisa Bekele az 5000 m világrekordere 167 cm.
2016. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!