Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet így élni (főleg hosszútá...

Lehet így élni (főleg hosszútávon)? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Eddig magamnak is nehezen ismertem be, de képtelen vagyok megállapodni. Úgy bármi mellett. Sokáig egy helyben élni, néhány hónapnál tovább ugyanazon a munkahelyen maradni, nem volt még komoly kapcsolatom mert az első hetek után mindig kihátráltam. Egyszerűen nem tudom elkötelezni magam semmi mellett, ami komoly távon maradhatna. Mindig is ilyen voltam, de most már kezd kissé aggasztani. Huszas éveim elején járok, de milyen életem lesz így?...
2016. okt. 10. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Magányos.


De attol meg lehet szorakoztato.

2016. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Húszas éveid elején még nem kell megállapodni.

Persze lehet hogy később sem fogsz.

Én is ilyen voltam-vagyok.

Nőket is gyorsan megúnom, az elején még érdekel lehet az ujdonság de aztán összeköltözés után kiderül, hogy ő is csak egy unalmas valóságshownéző akiket én egyszerűen lenézek akkor már ott a vég kezdete.

Van bennem egy felsőbbrendűség érzés is ami nem alaptalan, sokkal többet tudok a világ működéséről mint az átlagember. Soha nem dolgoztam kevés pénzért mert egyszerűen égésnek éreztem volna. Lúzernek tartottam volna magam. Sokat dolgoztam külföldön sok pénzért, így mára meg van mindenem még több is.

Komoly kapcsolatot már nem keresek, nem érdemli meg senki, hogy elkötelezzem magam mellette.

De emiatt nem bánkódok, sok haverom nősült meg mert azt gondolta az a jó. Most mind elvált és boldogtalan, csalódott ember, mellesleg anyagilag is padlón.

Kösz, ezt nem.

2016. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Húszas éveid elején ezzel még semmi gond. Gondolom, még nem tudod pontosan, hogy mit szeretnél. Ez a sok próbálkozás jó lesz tapasztalatnak. Aztán majd kialakul, hogy mit szeretnél és akkor tovább tudsz maradni egy munkahelyen.

Párkapcsolatban sem kell húszévesen megtalálni életed párját.

2016. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

2-es, rossz lehet Neked - őszintén sajnállak.

Fogalmad sincs arról, mi a szeretet, az összetartozás, az öröm és a békés családi élet. Tudom, kevés van ilyen, de van.


Kérdezőnek: egyenlőre ne aggódj, a húszas évek elején ez még normális... ha 10 év múlva még ugyanezt mondod, akkor viszont már kezdhetsz aggódni :-)

2016. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, a 3-as miért lett ilyen semmi másodperc alatt lepontozva 0-ára - pedig nem beszélt hülyeséget.

Vagy a Gyakori olvasói szerint egy 18 éves fiúnak már házasságot kellene kötnie, 22 évesen meg elválni?????

Szerintem teljesen normális, hogy az ember keresi önmagát...


Kérdező, amúgy gyerekkori traumát sejtek a viselkedésed mögött: lehet, valaki elhunyt, akit nagyon szerettél?

2016. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

4

Te tudod, hogy nekem miről nincs fogalmam?

Úristen. Az ilyen tudorkáktól kiráz a hideg.

2016. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

2,6: nem Téged nem az ilyen tudorkáktól ráz ki a hideg, hanem minden embertől, aki nem TE vagy, mert csak magadat imádod.

"Nőket is gyorsan megúnom"

"akiket én egyszerűen lenézek "

"Van bennem egy felsőbbrendűség érzés is ami nem alaptalan, "nem érdemli meg senki, hogy elkötelezzem magam mellette. "


Lehet lehúzni - akkor is tükröt tartottam eléd :-) :D

2016. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

7

Irritállak?

Akkor én is tükröt tartok eléd.

Irigy lúzer lehetszt akit zavar hogy vannak emberek akik nem csicskái senkinek.

2016. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

8

Hogy mekkorát tévedsz!! Egyáltalán nem vagyok irigy - teljesen jól érzem magam, boldog, kiegyensúlyozott vagyok :-)

Azt viszont megfigyeltem, hogy jó pár pasi, aki egyszerű emberként kimegy külföldre dolgozni, akkora mellénnyel tér haza néhány év múlva, hogy szabó akkorát nem is tud csinálni :D

De nem is kellett eme megfigyelésemre hagyatkozni, mert Te leírtad saját magadról...

2016. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9.


Mindenben igazad van!

2016. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!