Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok angol ovis...

Ti szoktatok angol ovis dalokat hallgatni miközben gépeztek vagy csináltok vmit? én erre szoktam rá mert sztem tök vidámak és még az angolomon is dob . ez gáz? 18 évesen fiú.

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, mindenestre nem gáz : D
2016. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldenél pár linket? Hátha dob az én angolomon is
2016. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer végighallgattam a "the wheels on the bus goes round and round" 10 órás verzióját
2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen lefárasztanak az ilyen idióta beszédstílusú gyerekszarságok.
2016. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezér vagy olyan dedós szinten
2016. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvencem: https://www.youtube.com/watch?v=h4eueDYPTIg

Egyfajta pszichedelikus hatással van rám és sokszor agyban egy teljesen más dimenzióba kerülök.

2016. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én az icipici pókot szoktam hallgatni folyamatosan angolul, olaszul és magyarul is:DDDD nem hiszem, hogy bármelyik nyelvtudásomon ez dobna, de mindenesetre én élvezem, kikapcsol, na:D multkor a barátom is meglátta/egtudta ezt a szokásomat, nevettünk egy jót, dehát gyerekes, nem gyerekes, ez van. Azóta néha ő is bekapcsolja, ha ott vagyok, elvileg csak az én kedvemért, de biztos vagyok benne, hogy neki is tetszik titokban.:D Ő 21/F szóval nyugi:D


17/L

2017. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a szép dallamú zenék annak számítanak akkor aszt mondom igen,mert valjuk be az ovis dalok tudnak a legjobban nyugtatni.
2017. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!