Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismer valaki Bp-en vagy...

Ismer valaki Bp-en vagy környékén olyan foglalkozást vagy intézményt, esetleg nyelvtanárt, ahol/akinél már 2-3 éves kortól angolt tanulhat a gyerek?

Figyelt kérdés
Nem angolos ovira gondolok, hanem külön foglalkozásra, lehetőleg csoportosra.

2013. júl. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Most ez komoly? szegény még magyarul sem tud de már tömni kell a fejét idegen nyelvvel,olvass utána,hogy mennyire nem tesz jót.
2013. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért nem tesz jót?kérlek mond meg utána néztem de sehol nem találtam infót.
2013. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helen Doron foglalkozasok Budapesten,igy ird be a google-ba.
2013. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 espan válasza:

A gyerekeknek nagyon jót tesz a korai nyelvtanulás, ha az NEM tanulás. Az első válaszadó szerintem tévesen gondolja, hogy ez olyan mint az orosz tanítás régen. Lányom Helen Doronra (www.helendoron.hu) jár, nagyjából a következőket látom:


- táncolnak, énekelnek, _saját_ zenék vannak CD-n amire a tananyag is épül. A tanárnak kell képben lennie, nem egy háromévesnek,


- minél hamarabb kezdi el a gyerek, annál jobb a kiejtése. egy gyerek 1 évesen még minden betűt képes képezni, aztán erről leszokik. Semmi baja nem lesz, ha a magyar hangzók mellett az angolokat is megtanulja,


- nagyon tudják h mikor van angol játék. bár az nagyon mókás, amikor a fürdőkádban angolul énekel és mesélni h mit csinál:) olyat még nem láttam, h keverte volna az angol és a magyar szavakat.


Én csak ajánlani tudom, ahol mi járunk ott ingyen be lehet menni órákra és bőven ráér utána dönteni.

2013. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 espan válasza:

ja és egy szakvélemény:

[link]

2013. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!