Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen trükkel zsebelnek a...

Milyen trükkel zsebelnek a buszon/vonaton a tolvajok mostanában?

Figyelt kérdés
Szeretnék odafigyelni ezekre

2016. okt. 12. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra, mostanában az alvókra vannak rákattanva
2016. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A témáról csak annyit tudok (talán Hallottál erről)


Szóval "véletlenül" meglöknek/beléd mennek,közben mondják:elnézést.


A lökéssel húzzák ki a dolgaid. Pl a zsebből pénztárcát/telefont.

2016. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a trükk még mindig ugynaz.illetve mostmár bátrabbak mert simán kikapják a kezedből a mobilt vagy bármilyen értéket. annyit tehetsz hogy pl.vedd le a hátadról a táskát-hogy minél nehezebben lehessen hozzáférni.hátsó zsebedbe se tarts értéket.ha válltáskád van szoritsd magadhoz,és lehetőleg azonbelül is jól el legyen rejtve a tárcád,telód.és ha nem muszáj ne tartsd egyhelyen az irataidat és a pénzt.
2016. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt én is hallottam hogy csak úgy kikapják a kezedből és te csak ott tétlenül,ledöbbenve állsz....igen, ilyet már láttam is!

Szegény emberek! :(

2016. okt. 12. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Budapesten lakom, már több trükköt láttam.

A fentieken kívül az is taktikájuk, hogy direkt olyan tömegközlekedési eszközre szállnak ahol tömeg van, és összeérnek az emberek. Így az állandó kontaktust ki tudják használni. Különösen oda kell figyelni egy tele járművön a kanyarokra is, ugyanis ilyenkor nagyobb lendületet imitálnak, és a kelleténél jobban nekilökik magukat/ránehezednek az emberre, elvonva a figyelmet a lopás pillanatáról.

A hát mögé tett táska egyenesen felhívó a keringőre. Az ilyen áldozatok a legkönnyebben megkárosíthatóak. Zebra előtt várakozva, vagy mozgólépcsőn is vissza tudnak élni a helyzettel a tolvajok.

2016. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!