Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A segítségetekben bízom.23...

Hreszter kérdése:

A segítségetekben bízom.23 éves lány vagyok, és úgy érzem, teljesen megcsömörlöttem, mostanában mindig szorongok, nem vagyok rendben lelkileg. Teljesen tanácstalan vagyok, milyen megoldások lennének erre a problémára?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatból kerültem ki tavaly karácsonykor, azóta volt 2 kisebb kapcsolatom, mert nem tudtam elviselni az egyedüllétet. Most egyedül vagyok, a kapcsolataim alatt eltávolodtam a barátaimtól is, most ott tartok, hogy nincs senki sem, akire számíthatok, pedig nagyon szeretnék barátokat, a szüleimmel nem ápolok szoros kapcsolatot. Rettenetesen rosszul érzem magam, úgy érzem, nem jön össze semmi, utálom a munkám is, itthon gubbasztok egy átlagos nap, nem tudok kivel találkozni, szorongok, és szívem szerint ki sem kelnék az ágyból. Szakemberhez fordulni drága lenne, mert magamat tartom el, egyszerűen nem tudom, hogyan legyek úrrá ezen a mindennapi rossz hangulaton és szorongáson, úgy érzem, nincs semmi célja az életemnek, pedig van munkám és egyetemre járok, de rettentő rosszul érzem magam a bőrömben, és csak a sírás kerülget minden percben. Ez így nem mehet tovább, mert ha így folytatódik, nem tudom mi lesz velem. Tudtok bármi olyan könyvet, közösséget, bármilyen segítséget, ami segítene, hogy újra összeszedjem magam, és bármi célt adna az életemnek, vagy lenne bárki, aki hasonló helyzetben van, vagy csak szimplán beszélgetne? Mert jelenleg semmi motivációm nincs, bármi hasznos tanácsnak nagyon örülnék, nem akarok elveszni, de jelenleg úgy érzem, nincs semmim, amiért élhetnék, és boldog lehetnék, és ezt nem akarom. Köszönöm előre is a válaszotok!

2016. aug. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok tanácsot adni, amit ismerek oldalt, a jóportál.hu, ott szoktak mentális témájú cikkek, tanácsok lenni, nézd meg.
2016. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyere, segítek átmenetileg
2016. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyni kell had törjön ki a sírás félelem , aztán könnyebb lesz . Érdemes eljárni sport vagy önvédelmi körbe esetleg kerékpározni klassz nyugis helyeken .
2016. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos lesz még ilyen amikor ezt fogod érezni. Sírd ki magad, találd meg a módját hogyan tudnád levezetni a feszültséget. Keress valami szórakoztatót ami kitölti az ürességet és eltereli a gondolataidat. Sajnos az élet velejárója hogy egyszer mindenkit elveszítesz, még azokat az embereket is akiket a legjobban szeretsz/szerettél. Meg kell tanulnod jól érezned magad egyedül is. Ha úgy érzed írhatsz bármikor.

21/L

2016. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet már meg is találtad a megoldást rá, mert látom, hogy 2016-os kiírás. Nekem is hasonló van/volt pánikbetegség stb. Tehát az első, hogy tudatosítsd, hogy nem vagy ezzel egyedül. Amit érzel bármi is az, már elmúlt. Nem tudod visszahozni. Nem azt mondom, hogy zárd le, csak engedd el. Elengedésre vannak technikák. Közben folyamatosan legyen egy pozitív jövőképed a jövővel kapcsolatba, hogy minden rendben lesz, és ez átmeneti dolog. Az igazség az, hogy tényleg csak átmeneti, és tényleg meg fog oldódni a problémád, mint ahogy mindenkinek, hiszen mindannyian emberek vagyunk :) Ha kell kérj segítséget, legyél a szeretteiddel, gondolj másra, hallgass pozitív hangú zenéket, olvass, nézz filmet, sétálj vagy biciklizz, vagy amihez kedved van. Minden rendben lesz, vagy már remélem jobban vagy, az élet megy tovább :) Sok sikert és kitartást kívánok Neked!!
2020. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!