Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokták mostanában...

Miért szokták mostanában piszkálni azokat az embereket, akik Emo stílusúak?

Figyelt kérdés

Anno nekem is volt Emo hajam, mert tetszett, és az iskolában folyamatosan rajtam röhögcséltek, és kiabálták hogy "EMÓÓÓS".

Ha valaki esetleg tudná, árulja már el nekem kérlek, hogy mi ebben a vicces, miért kell piszkálódni más emberek stílusán. Köszönöm! :)



2016. okt. 5. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanában? Az emosokat mindig is piszkálták, mióta létezik ez a fogalom. Mostanában inkább csak furcsa mert mar egy évtizede lecsengett az emo korszak
2016. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Divatban van még az Emo stílus? Az pedig kb 10 éve élte virágkorát, kicsit le vagy maradva.

Egyébként meg azért vagy emos, hogy másik ujjal mutogassanak rád, ezen éled ki a különlegesség iránti vágyadat.

Most pedig azért is írtad ki a kérdést, hogy valakivel össze tudj feszülni, vagy beszélgetni tudj a stílusodról.

2016. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme van annak, hogy csak az egyik szemedre látsz, mivel olyan szinten a szemedbe lóg a keresztbenyalt hajad, hogy takarja az egyik szemedet? Valaki magyarázza már el nekem.
2016. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rolsu ***** válasza:
100%
Én emo vagyok, pedig nincs emo hajam, csak piros kontaktlencsével járok, meg fekete cuccokban. Nem divatból vagy ilyesmi, csak szeretek eltérni az átlagostól, szeretem h random emberek odajönnek hozzám h megnézzenek, beszélgessenek velem, mert amúgy eléggé aszociális ember vagyok és így oldom meg az ismerkedést. Tegnap is odajött hozzám egy csaj fényképezkedni. (Egyébként az emo stílus a punk egy mellékága, mint pl a goth)
2016. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

nya, csak hogy tisztába tegyük a dolgokat. alapvetően az emós, nem azt jelenti, hogy feketében van és egyik szeme sír, másik haj, hanem hogy minden érzelmét kiviszi ruházatra, hajviseletre, mindenre. aztán sokaknak megtetszett az egyik szem sír másik haj stílus, és sajnos tévesen őket kezdték el hívni emóknak.

amúgy meg mindig is "utálták" az emókat. ők még magukat is utálták. bár az emós tortát azt szeretem. mindig felvágja magát.

2016. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andy ^^ válasza:

Hali mindenki^^ bocsika a késői válaszért^^


Nem piszkálódás képpe. Sőt lehet csak engem zavar,de nincs,nem volt és nem is lesz olyan hogy emos,emos stílus.

Az emóka t mindig is utálták,mertmás volt mint a megszokott(feltünöbb,érzelmesebb). a Hard'n emo megjelenésével kaptuk pár negatív kritikát,mert ők vagdossák magukat.(az értelmesebb fajta inkább verset ír.) De a mélypontot a GRUFTI-k jelentették. És igaz,nem mindenben értek egyet az elöttem levővel,de az igaz,hogy nem feltétlen a haja miatt emo valaki. A szembe fésült haj inkább a pózerek(divatemo) jele.

2016. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én Hard'n emo (depressziós-emos) vagyok. elvileg ,,miattunk"
2019. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!