Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen alkalmazott az ilyen?

Milyen alkalmazott az ilyen?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen dolgozik egy pasi magas,izmos,jóképű de ez most egyáltalán nem ide tartozik csak azért írom ,hogy jobban eltudjátok képzelni. Folyamatosan veszekedik a főnökkel/velem a munkatársaival, de úgy nem gyengén leolt mindenkit a p**ba már hozzá szólni sem igazán mernek annyira idegbajos. Viszont néha felfigyelek arra, hogy miket mond (legtöbbször röhőgő görcsöt kapok):D de utána elgondolkodok azon, hogy annyira ,de annyira igaza van és már azt vettem észre egyre jobban kezdenek olyan gondolataim támadni mint ami szerintem neki is vannak ránézek néha, és kb gyilkolni lenne kedvem.


Nagyon jó abban amit csinál, de ha megkéri a főnöke, vagy én valamire amúgy csoport vezető vagyok itt egy példa "Tomi légyszives hozzad xy cuccot ide" legtöbbször a válasza, és ez most nem vicc: "van kettő darab kezed te kis gyökér k**ög megfogod , és szépen oda teszed magadnak ahova akarod vagy kinyírlak b**zdmeg" ő ezt halál komolyan mondja, és a többit is kicsit érdekes de szerintetek mi lehet a gondja?? Amúgy totál széthúzza az egész csapatot mert olyan lázadó típus, hogy mások is simán követik néha úgy érzem magam minden reggel mintha háború elött lennék. Velem azért próbál normálisan beszélni, de látom rajta hogy ha nem lennék nő nekem is elmondaná ugyan ezeket a dolgokat próbáltam kirúgatni ,de abban a pillanatban még oda sem ért a főnök, hogy megbeszélje vele a dolgokat "figyeljétek nem kell ez a szar keverés adjad ide az A4-est mert felmondok megölitek az idegrendszeremet komolyan mondom" ÉS NEM RÚGTA KI:D Utána meg az volt a baja , bár 3 hete ezt hallgatom ,hogy még elmenni se elhet ebből a b**tt cégből sehogyan légyszives csináljatok valamit amúgy is utálok dolgozni. És a főnök ezt hallja majd elfordul röhögni. Tényleg a normális dolgozó tökéletes fordítottja, és még szemtelen is miért tartja meg a főnököm??


(egy 24 éves srácról beszélünk).



2016. okt. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Milyen végzettsége van? Mi a munkája nálatok?


2.) A főnököt nem ismeri valahonnan régebbről? Ezért simán ki lehetne rúgni, vagy beperelni, vagy feljelenteni. ha a főnök nem teszi, lehet, hogy zsarolva van.


3.) Nagyobb kérdés, hogy a főnök miért vette fel?


4.) Egyáltalán miért kéritek meg erre-arra, amikor ti magatok is meg tudnátok csinálni ezeket?


5.) Ha ő kér valamit, ti miért csináljátok meg neki?


6.) Hogy beszél a rendesebb kollégákkal? Mármint nem tudom, hogy milyen magatartású emberekből áll a csapatotok, nem tudom, hogy a főnök az a cseszegetős, szórakozásból szivatgatós fajta-e, és hogy a munkatársak szokták-e szivatni egymást, de ha mégis van 1-2 úgy igazán rendes, nyugis, szelíd, félénk illető, azokkal hogy szokott beszélni? Vagy nem mindenkivel kommunikál ez az idegbajos illető?

2016. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7.) Ezt kifelejtettem. Miért nem akarják megverni? Ezt egy gyári melóhelyen nem igazán lehetne folytatni, mert elég hamar szétvernék kalapáccsal a fejét, vagy kitagadnák, lejáratnák. De gondolom akkor ez egy ilyen irodai munka lehet.
2016. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem nem irodai munka, legalábbis ő nem irodán dolgozik sima géplakatosok,gépkezelők, stb tehát ilyen fémipari munka.


Nem akarják megverni, mert mindenki szereti hogy ő ilyen idegbeteg, és hogy bemer szólni bárkinek meg szerintem amúgysem nagyon tudnák.


Amúgy ismeri kb az egész város a régi dolgairól szerintem egyedül a főnök nem ismeri, de nem is akarom elmondani neki a múltját(drogot árult ilyesmi) Szóval eléggé veszélyes ember úgy önmagában. Kizárólag egyedül szeret dolgozni, és mindent egyedül old meg ha valaki megpróbál neki segíteni azonnal elküldi. Nem tudom nekem nagyon furcsa az, hogy nincs még kirúgva normál esetben azonnal kiszokták rúgni tényleg az embereket még ennél kevesebbért is.

2016. okt. 13. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem akarják megverni, mert mindenki szereti hogy ő ilyen idegbeteg, és hogy bemer szólni bárkinek meg szerintem amúgysem nagyon tudnák."


Az emberek összekeverik a szeretetet a félelemmel és a gyávasággal! Én mindenesetre nem tudnék szeretni egy olyan embert, aki ilyen ocsmányul beszél, sőt, nem tudnék szeretni egy olyan embert sem, akitől félni kell valamilyen rossz tulajdonságánál fogva. Vagy legalábbis a rossz tulajdonságát nem szeretem.


A főnök vagy nagyon buta ember, vagy nagyon gyáva. Vagy mindkettő. Főnök létére hatalmas szégyen, hogy ilyenen csak nevet. Arról nem beszélve, hogy a munkatársak meg egyenesen rajonganak érte. Vajon mi lenne, ha egy vézna alak beszélne velük így? Fel lennének háborodva! Annyira látszik a gyávaság, hogy az hihetetlen! Persze az is elég nagy szégyen, hogy egy drogos bűnöző ilyen pofátlanul mert beszélni másokkal! Nem mellesleg, most lehet csúnya amit mondok, de aki csak röhög ezek után, és még az ő pártját fogja, az meg is érdemli, hogy így beszéljenek vele!

2016. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A világból kifutok, hogy manapság mit művelnek a HR-esek... Pályakezdőktől 10 év munkatapasztalatot várnak el, de egy ilyen gyökeret felvesznek. Először is őket tapsold meg a cégnél vagy a főnököt! :D


A hapsi egy sima suttyó paraszt, aki azt hiszi, hogy nagyon kemény. Ez működhet is pár évig, aztán lassul és gyengül. Na, akkor valakit betalál, aki még fiatal és energikus és leütik. Párszor ezt eljátssza, aztán a rothadó önismerete után egy leépült alkoholistává fog válni. Láttam már pár ilyet.

A munkahelyi közeg szintje is elég mélyen van, ha ilyeneket eltűrnek.

2016. okt. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!