Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol vannak az ilyen fiúk/férfiak?

Hol vannak az ilyen fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Nincs egy olyan ismerősöm sem, akik szeretik a képregényeket, a régebbi zenéket és normális a hajuk.

2016. okt. 14. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a képregényeket a régebbi zenéket sem de ha a klasszikus zene annak számít :D és azt hiszem normális a hajam :D
2016. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Na veled nem megyek sokra. Igazából lányok is írhatnak, csak szeretnék végre egy barátot akinek olyasmi érdeklődési köre van, mint nekem.
2016. okt. 14. 15:20
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"Sok képregények van, nagyon szeretem azokat/őket""
2016. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
milyen az a normális haj?
2016. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2016. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem. Majd biztos eléd sodor valakit az élet, aki ilyen lesz. Higgyél benne.
2016. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 veterán vas ***** válasza:
100%
Ott van pl. Wolfgang Amadeus Mozart. Szerette a régi zenéket, a haja is normális volt, és ha látott volna egy képregényt (pl. Winnetou-t) biztosan tetszett volna neki. :)
2016. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szeretem a képregényeket, a Garfieldot is mindig elolvastam a metropolban (amíg még volt).


A régebbi zene alatt mit értessz? A 80-as 90-évek rock zenéje megfelel, vagy nagyanyáink operett lemezeire bulizzunk?


Normális hajra ezt dobta ki a google: [link]

Ezek szerint én nem vagyok jó, mert nekem inkább vékony szálú a hajam.

2016. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mindig elolvasom a napigarfieldot és a cyanide és happinesst.

Szeretem a jazzt, nu jazzt, rare groove-t meg egy csomó előadót 60-tól máig, plusz még a komolyzenék egy részét.

A hajam viszont hosszú, de azért ilyen punk meg egyéb extrém frizurákat nem szoktam csinálni. :D

2016. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen jellegű srác vagyok, hasonló helyzetben.

A képregényeket kiskoromban szerettem meg. Ha utaztunk valahova, kaptam egyet, hogy lefoglaljon. Aztán ugye itthon nem igazán mentek a szuperhősös Marvel/DC dolgok. Amikor megindult az Újvilág, egy ideig vettem, de nem bírta a pénztárcám. Most is vennék, de most sem megy. Talán pár év múlva. A filmeknek köszönhetően elterjedtebb lett a szuperhős fanság, de a képregények valahogy nem annyira. Facebookon van pár képregényes csoport, de amelyikbe beléptem, eléggé belterjes. (Értsd: Van egy kemény mag, kb. ők írnak mindig és mással csak akkor hajlandók foglalkozni, ha naponta hárdkór ír és próbál beilleszkedni közéjük.)

Zenében érdekelnek a régebbi és az újabb számok is. Inkább a műfajok miatt nem találok senkit. Kedvenc műfajom a trance és manapság ez nem túl divatos. Szeretem a Linkin Parkot és a Sum 41-t is, meg a hasonló együtteseket. Rengeteg rajongójuk van, de itthon nem sok.

2016. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!