Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér fiúk, férfiak, ti miért...

Kövér fiúk, férfiak, ti miért nevezitek magatokat mackósnak?

Figyelt kérdés
A kifejezés eredetileg a nagy darab de izmos férfiakra volt használatos,akiknek nem volt kiálló hasa , nagy tokája, löttyedt ernyedt zsíros kezei.

2016. júl. 20. 10:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%

szépítenek :D

jobban hangzik ismerkedésnél, vagy csak jellemzésnél is, hogy "mackós" és nem "kövér/elhízott/dagadt"


23F

2016. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Túl sok South Parkot néztek annak idején...


"nem kövér, hanem erős csontozatú"

2016. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%
Iligy.
2016. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
#1 #2 akkor ez ugyanaz ,mint amikor a kövér ,dagi hölgyek nőiesen teltnek,meg gömbölyűnek mondják maguk. Holott mindenki inkább kacag az ilyen önfényezéseken. Az emberek megérthetnék,hogy sportosabb élettel,jobb testtel kevésbé lennének frusztráltak. :)
2016. júl. 20. 10:22
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Mert jobban hangzik a mackós mint a disznós.
2016. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
60%

Én anno. megkaptam a tesitanáromtól azt a jelzőt, hogy "sűrű" :'D Én pl. mindig is nehezebb voltam a kortársaimnál. Bár kövérnek, dagadtnak nem nevezném magamat és amúgy sem nézek ki rosszul. Szóval én nem pl. nem szépítés miatt használom, hanem azért, mert ez egy kevésbé degradáló jelző.


Hogy az olyan emberek miért használják, akik 160-170-180 centi mellett 120-130 kg-ot nyomnak azt viszont én sem értem :D

2016. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
31%

#4: van aki kis plusszal már kövérnek hiszi magát, és van aki sok túlsúllyal is azt gondolja, hogy ő "ideális szexi" :D

általában nők ilyenek...


23F

2016. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

a nők meg olyanokat mondanak hogy telt karcsú meg egyebek :D

mielőtt bárki félre értene én nem szépítek, felvállalom hogy dagadt vagyok :D engem nem zavar, mást meg ne érdekeljen

2016. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
31%
Na most nem tök mindegy, hogy mondom, hogy bacott nagy sörhasam van. A lényeg, mindig vannak csinos nők is, akik örömmel simogatják, bújnak hozzá. Soha nem gondoltam, hogy negyvenes éveimben, ez lesz a vonzó rajtam a tizen, huszon éves csajoknál.
2016. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

Én sosem használtam magamra, mindig engem hívtak mackónak, vagy mackósnak. Sosem zavart igazából, ha nekik így tetszik, hát tőlem nyugodtan.


"akiknek nem volt kiálló hasa , nagy tokája, löttyedt ernyedt zsíros kezei."


Mellesleg ma sem ezekre használják, hanem azokra, akiknek van hasuk, tehát van rajtuk felesleg, de nem löttyedtek a kezei, nincs földig lógó tokája, és nem folyik el... egyszerűen van rajtuk felesleg, ami még ledolgozható.


A mérhetetlen lenézést pedig nem igazán értem... mire fel? Nem azért akadok ki erre, mert rajtam is van felesleg... egyszerűen nem értem miért tartják a nem sovány embereket kevesebbnek. Főleg azokat, akik nem is igénytelenek.

2016. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!