Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élvezem ha olyanok alázkodnak...

Élvezem ha olyanok alázkodnak meg előttem akik az ellenségeim voltak, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Legújabb hasonló történés ma volt. Munkatársam nagyon magabiztosan dolgozott eddig, a főnök "kegyeltje" volt, de a főnökünk bizalmát elveszítve már csak abban bízhat hogy én nem rúgom ki. Konkrétan akivel eddig csak olyan viszonyom volt hogy köszönés, semmi más, mert nagyon eltérő a személyiségünk...ma bejött irodámba és elkezdett jópofizni...mondtam neki hogy ezzel elkésett pár évet. Ledermedt...nem ezt a reakciót várta...és mondtam menjen kifelé...fél perc alatt elhúzott. És konkrétan élveztem ezt a szituációt. De miért?
2016. okt. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Erre elég egyszerű a válasz - mert kicsinyes vagy, ezért ez elégtételt okoz a régóta dédelgetett sérelmeidért.

Másrészt tényleg elég szánalmas a kolléga viselkedése, hogy hirtelen nekiáll segget nyalni, amikor bajban van, meg is érdemelte, hogy elküldted.

2016. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
5%
Teljes mértékben igazad volt, én is ezt tettem volna
2016. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Honnan veszed kicsinyes vagyok? És hogy sérelmeim vannak? Hiszen nem is ismersz ember. Megvagyok elégedve az életemmel...van egy szerető családom, jó munkám, saját házam, és autóm. Nem vágyom rá hogy mást alázzak, de mindig jön magától az élettől az alkalom.
2016. okt. 14. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

"Honnan veszed kicsinyes vagyok?"


Innen - "Élvezem ha olyanok alázkodnak meg előttem akik az ellenségeim voltak" Ez a kicsinyesség tankönyvpéldája lehetne.

2016. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
86%
Én nem tartom ellenségeimnek azokat a munkatársaimat, akikkel csak köszönő viszonyban vagyok.
2016. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem csak elküldted, hanem meg is aláztad,. Egyformák vagytok.
2016. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem elfogadott vélemény, de én azt mondom, hogy ha valaki ártott és visszakapta, természetes, hogy az ember elégtételt érez. És azt mondom, hogy sokszor jogosan.

De a történetedben semmiféle sérelemről nem volt szó. Miért volt a munkatársad az ellenséged?

2016. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!