Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma nehezebb egyedibb külsővel,...

Ma nehezebb egyedibb külsővel, stílussal létezni, mint régebben (10-15 éve)?

Figyelt kérdés

Akiknek nem mindennapi megjelenésük van,mit gondoltok?

Kevesebb beszólás,bámulás,esetleg kötözködés és több egyedibb külsejű ember volt?Van aki emiatt nem öltözik úgy ahogy szeretne?



2016. okt. 15. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ma már végképp senkit nem érdekel.


Az egyedi stílus nem azt jelenti, hogy villogtatni kell kiféle a polgárpukkasztást, csakazértis. Mert ha pukkasztasz, pukkadnak. Az egyéniség nem a külsőben lakozik, sőt, ha csak ott van vagy elvész a külső megváltoztatásával, akkor az nem is egyéniség igazán.

2016. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont fordítva!

Ma már senki nem akad ki azon, ha tetoválásod, pc-d vagy extrém színű hajad van.

Nekem 15 éve azért beírt a gimis ofőm, mert "halálfejes" (rocker) pólóban mentem suliba.

2016. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi a titka,hogy fel kell vállalni magad. Fel kellett vállalni 30 évvel ezelőtt is.Én fel merem vállalni,bár nem extravagáns,nagyon feltűnő a stílusom,inkább szokatlan. Nekem van olyan ismerősöm,aki nem vállalja fel a stílusát,csak egy bizonyos közegben,mert tart az emberek véleményétől.
2016. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem több ma a kötözködős ember,(főleg fiatalabb)akiknek ez támadási indok.Ezért ezt fordítva látom,mindenkinek bepofáznak,ha minimálisan kilógsz a sorból,vagy valamiben eltérsz másoktól.Amit régebben nem bámultak,röhögték ki...azt most igen,de nem tudom miért most lett furcsa.
2016. okt. 15. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma kevesebb embert zavar a kinézet, viszont több ember szeret beszólni. Ők igazából bármiért beszólnak, a különc kinézet csak egy lehetőség. Igazából őket nem a kinézet érdekli. Régen tényleg a kinézet miatt szóltak be többen.

Régen azonban egy bizonyos skálán belül változatosabbak voltak az emberek. Emlékszem, hogy általános iskolában voltak rockerek, rapperek, diszkósok meg még ez meg az. Most kb. a korosztály nagy része "egyenruhában" jár. Róluk eltudom képzelni, hogy beszólnak annak, aki minimálisan is eltér.

2016. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nehezebb. Ha be akarsz menni bármilyen boltba ami megfizethető, mindenhol csak a tömegcuccokat látod. A mai tinik meg szinte pont ugyanúgy néznek ki emiatt, mert lehetetlen egyedi cuccokat találni. Ezért járok turkálóba is.
2017. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!