Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért írok hülyeséget mindig...

Miért írok hülyeséget mindig a csajoknak?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.


Én ismerkedni leginkább facebookon, meg bulikban szoktam. Mivel bulikban elsősorban nem a másik lelki sérüléseit vitatjuk meg, ezért általában azokat az új ismeretségeket is facebook beszélgetések követik.


Tegnap már sokadjára történt meg az az ijesztő dolog velem, hogy konkrétan elment az eszem..

Volt egy csaj, akit kb 1-2 éve fűzögettem facebookon. Nagyon szép, kedves csaj, de végül nem lett belőlünk semmi, viszont volt rá esély..

Aztán tegnap megláttam, hogy ő is ott van abban a buliban, ahol én, ezért eszembe jutottak a beszélgetéseink és fogalmam sincs miért, de a buli után írtam neki facebookon, hogy 'Remélem ma már megb:s:tak :D'. Természetesen elküldött a rákba, de ezzel egyetemben elképesztően kavargó érzelemvihar csapott le rám. Egyik pillanatban úgy éreztem, hogy muszáj vagyok még oltogatni/sértegetni valamivel, másik pillanatban elment az egész csajtól a kedvem, megint másik pillanatban pedig úgy éreztem, hogy hosszas bocsánatkérésekbe kezdek és megpróbálom megalázkodva kimagyarázni magam.

Ebből végülis az lett, hogy egy mondatban elhívtam randira, amit nyilván egy ilyen üzenet után már tényleg nem tudott hova tenni, ahogy én sem, és nem válaszolt..


Az ijesztő, hogy ez nem az első alkalom, hanem szinte már rendszeres, hogy a korábbi barátnőjelöltjeimmel így bánok és fogalmam sincs miért.. Jólesik, de közben mégsem.


2016. okt. 16. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
szereted a kihívásokat.
2016. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
*bocs, elgépeltem: gyökér vagy.
2016. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, maradj csak ilyen! :DDD legalább egyel kevesebb konkurencia.
2016. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is néha úgy érzem egy lánnyal kapcsolatban akit szeretek, hogy legszívesebben leanyáznám és otthagynám. Nem értem miért, másnap meg teljesen máshogy állok hozzá.
2016. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyet írni egy lánynak,atyaisten :D

Hát nem lesz sok barátnőd,az fix,legalábbis normális nem,amíg ezen a jellemen nem változtatsz.Udvarolni tudni kell.

2016. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!