Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kellett volna szó...

/András! kérdése:

Miért kellett volna szó nélkül tűrnöm a hülyeségét?

Figyelt kérdés
A kertünkben dolgoznak a medencén apa cégének a munkásai, nemrég a saját fülemmel hallottam az egyik sutyerák dumáját, hogy ez az egész őt illetné meg mert ő dolgozik meg érte, miközben én meg az apám nem csinálunk semmit, erre közöltem vele, hogy a fizetésért dolgozik amit apámtól kap, erre visszaugat, hogy a minimálbér semmire sem elég, amikor megkérdeztem tőle, hogy akkor miért nem keres egy másik helyett kifakadt, hogy miért vagyok ilyen tiszteletlen az idősebbel. A barátnőm szerint ki kellene rúgni.
2016. jún. 29. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Korban nincs mit tisztelni.

Csak személyiséget lehet.

Nem kellett volna, ahogy semmi se kötelező.

Rúgjátok ki!

2016. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kertünkben dolgoznak a medencén apa cégének a munkásai"

Ez alapján ugyan mindegy, hogy te mit akarsz, mert a cég nem a tiéd és a fogalmazásod alapján döntési jogod sincs.

2016. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked ahhoz semmi közöd. Az apukád a cégvezető, ő tehet bármiféle megjegyzést a beosztottjaira.
2016. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 acelsziv ***** válasza:
100%
Hát kérdező: Én kívánom neked meg az öntelt barátnődnek is, hogy legyetek egy kicsit a f.asz másik oldalán is. Akkor legalább megértenétek a melós álláspontját is - még ha nincs is teljesen igaza.
2016. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy igazad van, de gondolom nem véletlenül fakadt ki a pasi. Ahogy ismerem ezeket a minimálbéres lehúzós cégeket, nem csoda, hogy megjegyzik a dolgokat.
2016. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 4


Akkor alapíts vállalkozást és ha sikeres, akkor a nyereséget ne vedd fel, ne költsd magadra, hanem add oda valamelyik munkásnak.

2016. jún. 29. 15:03
 7/14 acelsziv ***** válasza:
100%
Látszik, hogy lövésed nincs, miről beszélek egyáltalán. Tipikus gazdag apuci pici fia vagy aki életében nem fogy egy óra tisztességes munkát sem elvégezni csak belecsöppen a jóba. Ezzel a hozzáállással még apádnál is rohadtabb főnök leszel... Ha leszel.
2016. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 Nem kötelező nálunk dolgozni.
2016. jún. 29. 15:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem értem mi a célod ezzel a kérdéssel. Szerinted nyilvánvalóan neked van igazad. Le is oltod azt, aki nem ad neked 100%-ban igazat.

Akkor mit gyakorizol itt mégis?

Kicsit napi provokatív szagú a kérdésed.

Egyébként meg a kérdésre válaszolva nincs joga az embernek az apád házában az ő cégénél őt pocskondiázni, valóban.

Te pedig tényleg tisztelhetnéd az idősebbet.

2016. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9


Pont ez a célom, hogy rámutassak arra, hogy attól mert valaki idősebb még nem kell tisztelni.

2016. jún. 29. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!